AIM pojišťovna, a.s.

První pobočka AIM Pojišťovny v České republice - AIM CZECH REPUBLIC, s.r.o. byla založena v Praze v roce 2008. Doménou AIM je neživotní pojištění.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
10 Zákazníků zde nyní srovnává

AIM Pojišťovna

AIM CZECH REPUBLIC, s.r.o. v české metropoli působí od roku 2008. AIM je specialistou na pojištění motorových vozidel. AIM vedená inovativní filozofií vedle havarijního pojištění poskytuje pojištění prodloužené záruky a pojištění GAP. Společnost je průkopníkem v pojištění totální škody. Pojištění TOTAL – R vyrovnává sníženou hodnotu vozidla v případě krádeže a v případě, kdy se oprava finančně nevyplatí. AIM v případě totální škody vyplatí pojištěnému plnění ve výši aktuální hodnoty vozidla podle ceníku Eurotax/ IBS sníženou o amortizaci vozidla v maximální hodnotě sjednané pojistné částky, pokud nepřevyšuje aktuální hodnotu ceníku Eurotax/ IBS.

AIM Czech Republic s.r.o.

AIM pojišťovna fungovala na našem územní od roku 2008 do roku 2013. V lednu totiž 2013 přichází AIM insurence rozhodnutím maďarského rozhodovacího orgánu o licenci na poskytování pojišťovacích služeb. Protože AIM insurence poskytovala své služby také na Slovensku a v České republice, právě prostřednictvím AIM Czech Republic, není již možné uzavírat nové smlouvy.

V současné době je AIM Czech Republik v řízení likvidátorem, který obesílá klienty pojišťovny, a snaží se s nimi dohodnout na dalším postupu.

Základní údaje

Obchodní firma:   AIM CZECH REPUBLIC s.r.o.
Sídlo:   Praha 1, Spálená 82/4, PSČ 110 00
Akcionář:   HPI Financial Services s.r.o., Praha 1, Kaprova 42/14, PSČ 110 00

Produkty AIM Pojišťovny

  • POJIŠTĚNÍ MOTOROVÝCH VOZIDEL

Pojištění motorových vozidel AUTOMOTOKASKO zahrnuje kasko pojištění, pojištění skel, zavazadel a náhradního vozidla. Součástí pojištění je i asistence a úrazové pojištění posádky vozu.

  • POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Pojištění podnikatelů a průmyslu umožňuje pojištění majetku a rovněž i pojištění přerušení provozu. Klient si může zvolit i Allrisk pojištění proti všem pojistitelným rizikům. Technická rizika je produkt, který umožňuje pojištění strojů nebo strojních zařízení i pojištění elektroniky.

  • DALŠÍ PRODUKTY POJIŠŤOVNY

Pojištění odpovědnosti se vztahuje na případy škody na životě, na zdraví případně na majetku. Produkt nabízí i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou vadou výrobku a také pojištění odpovědnosti za škody způsobené stažením výrobku z trhu.

Pojištění letadel se vztahuje na odpovědnost za škody způsobené provozem letadla i havarijní pojištění letadel.

Pojištění lodí pokryje škody způsobené požárem, výbuchem, živelními událostmi, odcizením lodě a také odpovědnost za škody. Pojištění se týká lodí na území České republiky nebo Evropy.

Pojištění prodloužené záruky se týká domácích spotřebičů, foto i agro techniky, motorových vozidel a dalších záruk podle potřeb klientů.

Pokud si mezi produkty společnosti AIM INSURANCE na první pohled nevyberete, ale přesto vás filozofie pojišťovny zaujala, pak vězte, že pojišťovna je připravena s klienty řešit takřka jakékoliv individuální potřeby a požadavky – proto se na AIM můžete obracet i v situacích, kdy strohý výčet typů pojištění říká, že AIM takový produkt nenabízí.

Spočítat
ceny