Hlasujte pro ePojisteni.cz ve finále soutěže Křišťálová Lupa 2015

Hlasujte pro ePojisteni.cz ve finále soutěže Křišťálová Lupa 2015

Křišťálová Lupa 2015 - FINÁLE

Je to tu! ePojisteni.cz se díky vašim nominacím dostalo do finále jubilejního 10. ročníku ankety Křišťálová Lupa, o nejlepší projekty českého internetu. Za tuto nominaci vám moc děkujeme! Svým hlasem nám vyjadřujete, že jsou pro vás naše služby užitečné a to nám dělá velkou radost!

Pojďme to společně dotáhnout co nejvýš! Hlasujte pro nás i ve finále. Hlasování probíhá od 16. září do 25. října. Moc děkujeme za každý hlas!

Hlasujte pro ePojisteni.cz >>

Křišťálová Lupa 2015

Hlasujte a vyhrajte!

Všichni hlasující budou navíc zařazeni do slosování o krásné ceny. Vyhrát můžete jednu z 6ti nádherných knih. Přesný popis cen najdete ZDE.

Jak hlasovat pro ePojisteni.cz?

Je to velmi snadné. TENTO ODKAZ, Vás dovede na stránku ankety, kde je již v kategorii Internetové obchodování zaškrtnuto ePojisteni.cz. Takže stačí už jen dole na stránce vyplnit svůj email, zaškrtnout, že nejste robot a je hotovo. Každý může hlasovat pouze jednou! Moc vám děkujeme!

Do kdy můžete hlasovat?

Finální hlasování veřejnosti probíhá od 16. září do 25. října 2015. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 19. listopadu 2015. Více informací o anketě a o tom, jak pro nás hlasovat, najdete na stránkách ankety ZDE.

V roce 2014 se ePojisteni.cz umístilo na 3. místě!

V předchozích letech se nám již třikrát povedlo, dostat se díky vašim hlasům v konečných výsledcích ankety mezi nejlepších 10. Loňský, devátý ročník byl pro náš web zatím nejúspěšnějším. V "nabité" kategorii Internetového obchodování, jsme se díky vašim hlasům ocitli v obrovské konkurenci na vynikajícím třetím místě. Zařadili jste nás tak do naprosté špičky českého internetu! Doufáme, že v letošním ročníku svou pozici obhájíme.

Co je to Křišťálová Lupa - Cena českého internetu?

Křišťálová Lupa je prestižní anketa, pořádané serverem Lupa.cz, ve které se tradičně hodnotí nejlepší, nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu. Letošní ročník je už devátým ročníkem této nejvýznamnější internetové ankety. Více o celém projektu se dočtete na stránkách ankety ZDE.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2
Sdílet na Facebooku