ePojisteni.cz je partnerem nového českého filmu Hranaři

ePojisteni.cz je partnerem nového českého filmu Hranaři

ePojisteni.cz je partnerem filmu Hranaři

Jak jsme vás již minulý týden informovali, ePojisteni.cz je partnerem nového filmu Tomáše Zelenky Hranaři. Tento thriller se objeví na plátnech českých kin poprvé 1.12.2011, ale již teď se můžete podívat na první ukázky. Z nich samotných je jasné, že Hranaři si nebudou brát servítky a hodně z ostra se podívají na korupci a spletité sítě kšeftů a kšeftíčků českého podsvětí. Hranaři se mohou pyšnit skvělým hereckým obsazením. Těšit se můžeme na Jana Třísku, Jiřího Langmajera, Michala Dlouhého, Vilmu Cibulkovou a mnoho dalších vynikajících hereckch jmen.

ePojisteni.cz podporuje tento film proto, že se ztotožňuje s názorem tvůrců. Chceme podpořit snahu upozornit na neblahý trend korupce v ČR. Chceme motivovat k boji proti ní. A samozřejmě také chceme podpořit kvalitní český film. Trailer Hranaři nabízíme v exkluzivní premiéře dřív, než oficiálně vstoupí do kin.

Filmový trailer přichází ke slovu zhruba v polovině cesty. Po střihové stránce už je dílo hotové, filmaře však čeká ještě spousta postprodukční dřiny - od zvuku a postsynchronů přes triky a obrazové korekce až po ryze marketingové záležitosti jako je návrh kampaně. Finalizuje se i hudba skladatele Zdeňka Merty. Film půjde do kin pod záštitou Nadačního fondu proti korupci. Podívejte se na Trailer k filmu HRANAŘI zde:

Hrají: Jan Tříska, Saša Rašilov, Kateřina Brožová, Miroslav Etzler, Vilma Cibulková, Michal Dlouhý, Jiří Langmajer, Václav Postránecký, Milan Kňažko, Jan Tříska, Vladimír Kratina, Michal Pavlata, Martin Dejdar, Jiří Korn, a další. Režie: Tomáš Zelenka. Střih: Pavel Hrdlička. Kamera: Karel Fairaisl. Hudba: Zdeněk Merta. Zvuk: Tomáš Bělehradský. Kostýmy: Zuzana Straková. Producenti: Jiří Jurtin, Zdeněk Kubík, Dana Voláková, Michaela Flenerová.

hranari-billboard
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2
Sdílet na Facebooku