Triglav mění svou nabídku povinného ručení

Triglav mění svou nabídku povinného ručení

Triglav mění svou nabídku povinného ručení, přichází se dvěma novými produkty

Již za čtyři dny, 1. dubna, přijde pojišťovna Triglav na trh se dvěma jinými, novými produkty povinného ručení. Pro řidiče preferující nízkou cenu pojištění, tu bude povinné ručení Triglav Basic, s nižšími limity plnění a s jen základním rozsahem doplňkových služeb - základní asistenční službu a pojištěním právní ochrany. Limity plnění u tohoto povinného ručení budou 35 milionů při škodě na zdraví a 35 milionů při škodě na majetku. I to však v drtivé většině nehod samozřejmě bohatě stačí na krytí škody.

Druhý produkt se bude jmenovat Triglav Exclusiv. Toto povinné ručení vzniklo v reakci na neustále se zvyšující zájem o větší rozsah služeb a vyšší pojistné limity. Je určen řidičům, kterým nevadí si připlatit a chtějí v první řadě co nejširší péči a jistoty v případě nehody s limity kryjícími i rizika, která jsou sice výjimečná, ale přijít mohou. Limity u Triglav Exclusive budou 70 milionů za škodu na zdraví a stejně tak 70 milionů za škodu na majetku. Tato „luxusnější“ varianta obsahuje třeba i úrazové pojištění řidiče, krytí škod způsobených střetem se zvěří, či pojištění zavazadel. Asistenční služby mohou majitelé tohoto pojištění využít i v případě poruchy vozu.

Co se týče počtu pojištěných vozů, je Triglav mezi pojišťovnami v ČR na osmém místě. Velkou výhodou obou nových produktů Triglavu je, že při jejich sjednání je možné získat až 60% slevu za dosavadní bezeškodný průběh, takže výrazně oceňují bezpečně řídící řidiče.

Vyzkoušejte na kolik by Vás u nás vyšlo povinné ručení Vašeho vozu. A vyberte si třeba nabídku od Triglavu. :)

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2
Sdílet na Facebooku