Pojištění domova od největší pojišťovny světa

Pojištění domova od největší pojišťovny světa

Pojištění domova od největší pojišťovny světa

Ačkoliv to tak při pohledu z oken nevypadá, léto i dovolené jsou v plném proudu. Pro mnohé obyvatele naší republiky tak nastává též čas, kdy si musejí sjednat cestovní pojištění. V oblasti cestovního pojištění pro vás rozšiřujeme nabídku a již brzy si tak přes ePojisteni.cz budete moci sjednat cestovní pojištění od několika dalších pojišťoven.

Zároveň pro vás připravujeme rozšíření sekce pojištění domova. Svůj domov si již nyní můžete přes nás pojistit například u vůbec největší pojišťovny a finanční instituce na světě, která v ČR funguje již patnáct let. Jedná se o AXA pojišťovnu, která vyniká hlavně v penzijním připojištění a v oblasti neživotního pojištění si ji asi většina z nás nejsnáze pamatuje podle (donedávna ojedinělého) výpočtu povinného ručení podle výkonu a nikoliv objemu motoru.

AXA je největší pojišťovnou na světě dle tržeb, které minulý rok sahaly, po přepočtení na koruny, k neuvěřitelným 3 bilionům korun – to je trojka a 12 nul.

Není proto divu, že se u takto úspěšné společnosti inspiruje i domácí konkurence – v nedávné době tak učinila hlavně ČSOB pojišťovna, která do určité míry přejala systém výpočtu sazeb povinného ručení a havarijního pojištění, o kterém teď rozhoduje taktéž na základě výkonu vozidla v kilowatech, nikoliv dle objemu. Pojištění domova od AXA Pojišťovny si můžete sjednat ZDE.

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2
Sdílet na Facebooku