Sopka klientům Allianz náladu nezkazí

Sopka klientům Allianz náladu nezkazí

Sopka klientům Allianz náladu nezkazí

Islandská sopka znovu zkouší trpělivost severní a západní Evropy, tedy hlavně leteckých dopravců a jejich klientů. Zavírání letišť se ve velké míře projevuje i v sousedním Německu, takže je pouze otázkou času, kdy se letový prostor nad Českou republikou také uzavře všem komerčním letům.

To je nepříjemná zpráva hlavně pro všechny, kteří by rádi z naší republiky tímto způsobem vycestovali, nebo se naopak potřebují vrátit domů. Pokud však máte sjednané cestovní pojištění u pojišťovny Allianz, nemusíte se ničeho takového obávat. Pojišťovna vám posune datum zakoupeného cestovního pojištění na dobu, kdy opravdu budete moci odcestovat.

Další pomocí, které se její klienti dočkají, je proplacení zpoždění letu, pokud klienti zůstanou z důvodu sopečného popela v zahraničí. Tady proplatí až 200Kč za hodinu s tím, že maximální částka bude 5 tisíc korun. Příjemná náhrada škody. Nutno však podotknout, že se počítá až zpoždění nad 7 hodin a že je toto příjemné opatření součástí pojištění zavazadel, takže ne všichni klienti, trpící zpožděným letem v důsledku sopečného popela, se této náhrady dočkají. Samozřejmostí je pak to, že s Vámi pojišťovna bezproblémově prodlouží platnost cestovního pojištění, pokud v zahraničí budete nuceni strávit delší dobu.

David Holý, ePojisteni.cz

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2
Sdílet na Facebooku