Archiv 2013 - červenec

Chystá se zdražení povinného ručení. A to až o 15 procent

30. červenec

<span style="font-size:15px"> Od ledna 2014 vstoupí v platnost nový občanský zákoník, díky kterému se budou moci lidé domáhat vyššího odškodnění. Pojišťovny na tento fakt reagují zdražením povinného ručení. Po&nbsp;letech snižování cen a jejich poklesu až na hranici únosnosti pro pojišťovny, tak nyní bude pokračovat zvyšování, započaté v minulých měsících.

Číst celé...


Ošetření v zahraničí bez cestovní pojištění může být problémem

25. červenec

<span style="font-size:15px"> Nemáte-li hodně našetřeno, na dovolenou bez uzavřeného cestovního pojištění raději nejezděte. Stane-li se Vám úraz nebo onemocníte, pak se v mnoha případech připravte na vysoké částky při placení. Evropský průkaz zdravotního pojištění Vám rozhodně vždy stačit nebude. Jak je to možné?<p> <p> Například pokud si vyvrtnete ve Španělku kotník, ošetří Vás pouze tehdy, pokud zákrok uhradíte v&nbsp;hotovostí. A takový výron kotníku Vás může přijít až na 6&nbsp;700&nbsp;EUR, tedy neuvěřitelných 170 tisíc korun.

Číst celé...


Máte cestovní pojištění? Víte, jak jej správně použít?

19. červenec

Každým rokem před letními dovolenými odevšud slyšíte stejnou radu. Nezapomeňte na cestovní pojištění. Vybrat si dobré cestovní pojištění je skutečně důležité, což ovšem zjistíte teprve tehdy, pokud nastane problém. Nečekejte na něj a cestovní pojištění si sjednejte ihned.

Číst celé...


Nebojte se jezdit na dovolenou autem

15. červenec

Auto je nejpřizpůsobivější dopravní prostředek. Nemusíte mít dlouhodobě naplánovaný termín, trasu ani se omezovat v počtu zavazadel. A právě z těchto důvodů se tisíce Čechů každým rokem vydává na dovolenou do zahraničí právě autem. Pro skutečné pohodlí jsme si pro Vás připravili několik užitečných rad a tipů.

Číst celé...