Archiv 2013 - srpen

Zabezpečte své auto proti krádeži

30. srpen

Krádeže aut jsou na denním pořádku. Víte, jak ochránit svoje vozidlo před nenechavýma rukama zlodějů? Možností zabezpečení aut existuje velké množství. Jaké si z nich vybrat?

Číst celé...


Kvalitní pojistka majetku a životní pojištění

20. srpen

Myslíte si, že pojištění je drahá a zbytečná záležitost? Dovolíme si nesouhlasit. S kvalitním pojištěním se můžete cítit jistěji a životní nesnáze Vás zasáhnou výrazně méně. Zejména co se týče finančních důsledků.

Číst celé...


Polovina Čechů se nestará o svou životní pojistku

15. srpen

O nezbytnosti životní pojistky je přesvědčeno více jak 82 procent Čechů, přičemž čtvrtina z nich sdílí názor, že pojištěný by měl být pouze živitel rodiny. Tyto údaje vyplynuly z průzkumu, který si nechala udělat ING Pojišťovna.

Číst celé...


Jedete na dovolenu do Chorvatska? Nezapomeňte dodržovat předpisy

11. srpen

Na dovolenou do Chorvatska autem jezdí Češi nejraději. Oblíbená letní destinace je autem rozumně dostupná, má krásnou přírodu, zajímavé kulturní památky a dostupné ceny. Pozor ale na dopravní přestupky. Chorvati zpřísnili postihy a cesta by se Vám tak mohla nepříjemně prodražit.

Číst celé...


Máte bezklíčové otevírání auta? Pozor na to, hrozí Vám jeho krádež

8. srpen

Bezklíčové otevírání auta je sice velmi pohodlné, ale zároveň může být velmi nebezpečné. Dnešní zloději disponují pokročilou technologií, díky které velmi snadno a především beze stop a použití násilí takové auto otevřou a nastartují.

Číst celé...