Archiv 2015 - květen

V Hradci Králové testují nové speciální kamery

25. květen

<span style="font-size:15px"> V&nbsp;Hradci Králové bude na Rašínově třídě namontována unikátní kamera, která by měla v&nbsp;budoucnu přispět k&nbsp;větší bezpečnosti a plynulosti silniční dopravy. Kamera by měla být schopna přečíst SPZ i vozidla jedoucího rychlostí přes 200&nbsp;kilometrů za hodinu.

Číst celé...


Víte, jak se zachovat u dopravní nehody?

18. květen

<span style="font-size:15px"> Každý den na českých silnicích dojde v průměru k&nbsp;více než 250 dopravním nehodám. Příčinou je stres, minimální zkušenosti, nedostatečné soustředění i&nbsp;agresivní jízda. Stanete-li se účastníkem nehody, nepanikařte. Poradíme Vám, jak se zachovat a co dělat.

Číst celé...


Nejlevnější povinné ručení nabízí ePojisteni.cz a k tomu zdarma právní pomoc

7. květen

<span style="font-size:15px"> ePojisteni.cz nabízí zdarma srovnání a sjednání pojištění již od roku 2008 a nyní garantuje svým klientům nejnižší ceny povinného ručení na tuzemském trhu. Pokud by kdokoliv získal lepší nabídku, dokážeme ji dorovnat. Levněji se tedy jinde pojistit nemůžete. Při uzavření povinného ručení nebo havarijního pojištění vám navíc zaručujeme bezplatný právní servis. Pokud vám například pojišťovna viníka nehody bude chtít neoprávněně krátit pojistné plnění, s&nbsp;naší pomocí se můžete bezplatně bránit.

Číst celé...


Kvůli krácení pojistného plnění jsou do aut často montovány levné díly z druhovýroby

5. květen

<span style="font-size:15px"> Pojišťovny mnohdy krátí pojistné plnění poškozeným řidičům z důvodu amortizace, i když je to v&nbsp;rozporu se zákonem. Často motoristům vyplatí až o&nbsp;třetinu méně. Řešením proto bývá použít na opravu levné díly z&nbsp;druhovýroby. Ty ale neprošly zátěžovými testy a u&nbsp;výztuh nebo blatníků pak stačí i malý náraz k ohrožení životů.

Číst celé...