Americká hypotéka kalkulačka

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
2 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Znáte rozdíl mezi klasickou hypotékou a Americkou hypotékou? Hypotéka je speciální úvěr, který je převážně určený pouze pro financování bydlení. Americká hypotéka je poté hypoteční úvěr, který je stejně jako klasická hypotéka zajištěný nemovitostí, ale peníze je možné použít na cokoliv. Americká hypotéka je tedy určená pro ty, kteří disponují nemovitostí, kterou mohou použít na zajištění úvěru. Díky tomu získají mnohem lepší úrokovou sazbu než u spotřebitelského úvěru.

Nabídku Amerických hypoték najdete nejen u vybraných bankovních a nebankovních společností, ale také na našich stránkách. Právě u nás najdete nabídku vybraných Amerických hypoték, které si mezi sebou můžete velmi snadno porovnat a vybrat si tak nejvýhodnější nabídku.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Výpočet americké hypotéky

Již není nutné obcházet jednotlivé banky a pátrat po podmínkách konkrétních hypotéky. Na našich stránkách si díky online kalkulačce porovnáte Americké hypotéky od různých společností a snadno tak zjistíte, která finanční společnost Vám nabízí nejlepší podmínky. Navíc si spočítáte, kolik si budete moci půjčit, na kolik Vás Americká hypotéka přijde, a jak vysoké splátky budete měsíčně splácet. S vyřízením Americké hypotéky Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás