Americká hypotéka

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
15 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Jak všichni jistě víte, hypotéka je speciální úvěr určený na financování vlastního bydlení. Zpravidla se jedná o ryze účelový úvěr, který je možné použít pouze v rámci financování nemovitosti. Existuje však typ hypotečního úvěru, který spojuje výhody hypotečního spotřebitelského úvěru. Je jím tzv. Americká hypotéka a najdete ji v nabídce bankovních i nebankovních společností.

V podstatě se jedná o neúčelový úvěr, který je možný použít na cokoliv, a který je zajištěný libovolnou nemovitostí, která se musí nacházet na území ČR a je ve vlastnictví klienta či jeho rodiny. A právě díky zajištění nemovitostí má Americká hypotéka výrazně výhodnější podmínky, než je tomu u drahých spotřebitelských úvěrů.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Výhodná Americká hypotéka

S Americkou hypotékou je obvykle možné získat maximálně 70 procent z celkové hodnoty zastavované nemovitosti. Takto získané peníze může klient použít na libovolný účel, tedy ne pouze na financování nemovitosti, jako je tomu u klasické hypotéky. Nejvýhodnější Americkou hypotéku si snadno najdete na našich stránkách, na kterých Vám nabízíme rychlé porovnání a také možnost online sjednání.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás