Cena plynu RWE

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
19 Zákazníků zde nyní srovnává

Společnost RWE patří k nejvýznamnějším alternativním dodavatelům elektrické energie a zemního plynu v České republice a je proto silným konkurentem všech největších českých energetických společností. V současné době pečuje o více než 1,7 milionu zákazníků, kterým nabízí výhodné ceny, profesionální služby a kvalitní zákaznický servis. Se společností RWE získají její zákazníci další výhody v podobě RWE karty, se kterou obdrží slevy v oblasti zábavy a sportu.

Mám zájem

Ušetřete s RWE

Společnost RWE nabízí výhodné ceny elektrické energie i zemního plynu pro domácnosti i firmy. Společnost RWE je totiž nejen dodavatelem energií, ale také distributorem na jihu ČR. Proto je schopná cenu ovlivnit více, než mohou jiné a hlavně menší společnosti.

Cena plynu RWE 2014 se totiž skládá z více složek. Základními složkami je platba za dodanou energii spotřebiteli a za správu sítě distributorovi. Tyto složky společně tvoří cenu za energie. Distributora si sice určit nemůžete, protože je daný plošně, ale dodavatele si vybrat můžete. Díky výhodné změně dodavatele ušetříte stovky až tisíce korun ročně, které určitě budete umět použít na jiné a mnohem zábavnější věci.

Mám zájem

Mluví se o nás