Ceny elektřiny ČEZ

  • Porovnání desítek různých dodavatelů
  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma
  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za Vás
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
15 Zákazníků zde nyní srovnává

Společnost ČEZ patří k nejvýznamnějším a největším dodavatelům elektrické energie a zemního plynu v České republice a dalších zemích ve střední a jihovýchodní Evropě. Je proto velmi silným konkurentem největších českých energetických společností, jako je E.ON, Pražská energetika či RWE. Svým zákazníkům nabízí nejen výhodné ceny energií, ale také profesionální služby a především kvalitní zákaznický servis. Se společností ČEZ získají její zákazníci mnoho dalších výhod.

Mám zájem

Ušetřete s ČEZ

Společnost ČEZ je největším výrobcem a prodejcem elektrické energie v ČR, a proto může nabídnout velmi výhodné ceny elektrické energie pro domácnosti i firmy. ČEZ se rovněž věnuje dalším činnostem, které s výrobou elektrické energie souvisí. Je také aktivní v oblasti vývoje, vědy a inovací.

Cena elektřiny ČEZ 2014 se skládá z několika složek. Základními složkami je platba za za správu sítě distributorovi a za dodanou energii spotřebiteli. Tyto složky společně tvoří výslednou cenu za elektrickou energii. Distributora si sice zvolit nemůžete, protože je daný plošně, ale dodavatele ano. Díky změně dodavatele elektřiny ušetříte stovky až tisíce korun ročně a ušetřené peníze můžete použít na příjemnější věci.

Mám zájem

Mluví se o nás