Cestovní pojištění - AIM pojišťovna

AIM Pojišťovna

AIM CZECH REPUBLIC, s.r.o. v české metropoli působí od roku 2008. AIM je specialistou na pojištění motorových vozidel. AIM vedená inovativní filozofií vedle havarijního pojištění poskytuje pojištění prodloužené záruky a pojištění GAP. Společnost je průkopníkem v pojištění totální škody. Pojištění TOTAL – R vyrovnává sníženou hodnotu vozidla v případě krádeže a v případě, kdy se oprava finančně nevyplatí. AIM v případě totální škody vyplatí pojištěnému plnění ve výši aktuální hodnoty vozidla podle ceníku Eurotax/ IBS sníženou o amortizaci vozidla v maximální hodnotě sjednané pojistné částky, pokud nepřevyšuje aktuální hodnotu ceníku Eurotax/ IBS.

AIM pojišťovna fungovala na našem územní od roku 2008 do roku 2013. V lednu totiž 2013 přichází AIM insurence rozhodnutím maďarského rozhodovacího orgánu o licenci na poskytování pojišťovacích služeb. Protože AIM insurence poskytovala své služby také na Slovensku a v České republice, právě prostřednictvím AIM Czech Republic, není již možné uzavírat nové smlouvy.

Pojišťovna AIM je na našem trhu velmi specifickým subjektem, který boří konvence a představy o ideální univerzální pojišťovně. Naproti tomu se soustředí hlavně na pojištění vozidel a jiných dopravních prostředků a na specializované produkty pro náročné klienty, cestovní ani životní pojištění tedy v nabídce nemá.

Pro cesty do zahraničí vás však může zajímat havarijní i odpovědnostní pojištění lodí s platností na území Evropy, které lze sjednat takřka pro libovolnou loď.

Spočítat
ceny

Mluví se o nás