Cestovní pojištění - AXA pojišťovna

AXA pojišťovna

AXA pojišťovna je také součástí mezinárodní skupiny AXA Group, která patří mezi největší světové správce aktiv. AXA v České republice působí již 15 let. Nejmladším členem skupiny je AXA pojišťovna, která na českém trhu působí od roku 2008.

Historie skupiny AXA se datuje již do roku 1817. A to konkrétně ve Francii, kde spojením několika velkých pojišťovacích společností vzniká předchůdce pojišťovny AXA. S názvem AXA se ale setkáváme od roku 1985, kdy se vedení společnosti rozhodlo pro nové obchodní jméno. V současnosti má AXA Bank Europe sídlo v Belgii a řadí se mezi 50 nejúspěšnějších bank na světě. Skupina AXA působí kromě České republiky také v Belgii, Slovensku a Maďarsku.

AXA pojišťuje své klienty na cestách třemi způsoby a dále podle tří regionů.
Varianty REFERENCE, KOMFORT a EXCELENT se liší v mnoha ohledech:

  •  Varianta REFERENCE poskytuje nejnižší limit léčebných výloh a to 1 500 000 Kč pro region Evropa a 3 000 000 Kč pro dva zbylé regiony – Svět bez USA, nebo Svět s USA. KOMFORT poskytuje limity vždy o 1 milion korun vyšší a varianta EXCELENT pak neomezené limity léčebných výloh pro všechny tři regiony.
  •  Varianty se výrazně liší i v obsažených připojištěních – nejvyšší varianta, EXCLUSIVE, obsahuje například i pojištění zpoždění letu, pojištění zavazadel, pojištění nevyužité dovolené a pojištění právní asistence. Pro variantu REFERENCE často nelze některá připojištění sjednat ani dodatečně.
  •  Pojištění se v žádné z variant nevztahuje na území České republiky.
Spočítat
ceny

Mluví se o nás