Cestovní pojištění na Bali

Cestovní pojištění na Bali

Bali je ostrov sopečného původu, který náleží mezi nejoblíbenější Indonéské ostrovy. Nachází se mezi ostrovy Jáva a Lombok. Jeho břehy omývá Jávské moře na severu a Indický oceán na jihu. Jedná se o středně velký ostrov, jehož délka činí 112 kilometrů a šířka 153 kilometrů.

Hlavní dominantou ostrova je sopka Mount Agung s vrcholem ve výšce 3 142 metrů nad mořem. Díky sopečné činnosti je půda na Bali velmi úrodná a nachází se zelené terasy rýžových polí, pralesy i botanické zahrady. Za návštěvu také stojí místní domorodé vesničky a jejich tradiční způsob života (tanec, hudba, malby, atd.).

Nekrásnější pláž ostrova Kuta je dlouhá osm kilometrů a její povrch tvoří zlatavý písek. Sanur a Nusa Dua jsou klidnější pláže. Na Bali jezdí rádi surfaři a potápěči, protože jsou zde pro tyto činnosti vynikající podmínky. Na své si zde přijdou ale i milovníci noční zábavy. Na Bali najdete mnoho nočních podniků, klubů, barů i diskoték.

Porovnání cestovního pojištění online na Bali

Bali patří k exotickým ostrovům, které jsou od naší rodné země velmi daleko. Spoléhat se na štěstí není tedy zcela vhodné a mnohem lepší je být připravený na všechny situace. A za tímto účelem existuje cestovní pojištění, které dnes nabízí všechny české pojišťovny. Nabídku nejvýhodnějších pojištění najdete na ePojisteni.cz.

Cestovní pojištění Vám nabídnou finanční jistotu pro případy, kdy budete z důvodu úrazu či nemoci potřebovat lékařskou péči. Máte-li cestovní pojištění, uhradí ji pojišťovna. V opačném případě ji budete muset uhradit z vlastní kapsy a vězte, že lékařské péče v zahraničí stojí desítky až stovky tisíc korun. K cestovnímu pojištění si navíc můžete sjednat připojištění, které Vaši pojistnou ochranu rozšíří například také na zavazadla. Více informací na ePojisteni.cz.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2