Cestovní pojištění do Barcelony

Cestovní pojištění do Barcelony

Druhým největším, nejznámějším a nejvýznamnějším španělským městem hned po Madridu je Barcelona, hlavní město Katalánska. Barcelona leží na severovýchodě Španělska při pobřeží Středozemního moře a žije zde více jak 1,5 milionu obyvatel. Barcelona je známá dlouhou historií, bohatým kulturním a společenským životem a také originálními architektonickými díly Antoni Gaudího.

Právě Antoni Gaudí a jeho díla proslavili Barcelonu nejvíce. Mezi stěžejní díla patří chrám Sagrada Familia, které dodnes není zcela dokončeno. V centru města se pak nachází domy Casa Milá, Casa Batlló a Palu Cugell. Ve městě se také nachází sídlo arcibiskupa, univerzity a vysoké technické a obchodní školy. Raritou města je prvotřídní mořské akvárium, ve kterém se nachází 22 obřích akvárií, které protíná 80 metrů dlouhý skleněný tunel.

Nejlevnější cestovní pojištění do Barcelony

V Barceloně Vás zajisté čeká spousta nezapomenutelných zážitků. Nekažte si nečekanými výdaji a nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. Cestovní pojištění Vaše náklady nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně než úhrada léčby z vlastní kapsy. S cestovní pojištěním získáte finanční zajištění v případě úrazu či nemoci.

Pojišťovny vždy nabízí více variant cestovního pojištění, které se liší výší pojistných limitu a rozsahem asistenčních služeb. K základnímu balíčku si navíc můžete sjednat řadu připojištění, které Vaši pojistnou ochranu znatelně rozšíří.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2