Cestovní pojištění do Berlín

Cestovní pojištění do Berlína

Berlín je hlavní město Německa a populární evropské město, které leží jen pár hodin od hranic s Českou republikou. Berlín je považované za “pohyblivé” město plně kontrastů, protože se zde potkává západní kultura s východní kulturou. Berlín je prostě multižánrové město, ve kterém se nachází moderní architektura i zajímavé historické budovy.

Berlín patří k vůbec největším městům v celé Evropě. Mezi hlavní památky patří Státní, Německa a Komická opera. V Berlíně se také nachází desítky muzei a galerií, které určitě ocení kulturně založení turisté. Nachází se zde také botanická zahrada a dvě zoologické zahrady. Oblíbeným místem je Tiergarten, kde se každým rokem pořádá Love Parade. Po zbytek roku se jedná o místo ideální pro posezení a procházky.

Nejlevnější cestovní pojištění do Berlína

Berlín leží kousek od České republiky. Od hranic je to cca 350 kilometrů. To však neznamená, že nemusíte mít cestovní pojištění. I v Berlíně Vás může potkat nemoc či úraz a zaplatit jej budete muset tak či onak. Díky cestovnímu pojištění však nebudete muset pro tisíce korun sahat do vlastní kapsy, ale léčbu za Vás obratem uhradí pojišťovna.

Cestovní pojištění od různých pojišťoven se můžete jednoduše porovnat na stránkách www.epojisteni.cz. Snadno tak zjistíte, která pojišťovna Vám nabízí cestovní pojištění s nejlepšími podmínkami a za nejvýhodnější cenu. Vybrané cestovní pojištění si navíc můžete sjednat online a to s okamžitou platností.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2