Cestovní pojištění na Djerbu

Cestovní pojištění do Djerby

Tuniský ostrov Djerba patří k nejoblíbenějším místům pro slunění a odpočinek nejen mezi českými turisty. Jedná se o největší ostrov ležící na severu Afriky, který nabízí čisté moře, krásné pláže a slunné a teplé počasí po celý rok. Djerba je vhodná zejména pro ty, kteří se chtějí užít poklidné dovolené na krásných písečných plážích.

Nejkrásnější pláže se nachází na severu ostrova. Kromě koupání a opalování je možné si ostrov projet na skútru, jehož půjčení není nijak drahé. Ostrov je možné projet během jednoho dne. Pokud si půjčíte auto, můžete se také podívat na pevninu přes Zarzis. Pokud rádi rybaříte nebo se potápíte, pak je pro Vás ideálním místem skalnatý útes Ras Taguerness. Zajímavý je také výlet na Saharu.

Mezi zajímavé památky patří například židovské poutní místo a synagoga La Ghriba stojící na základech jedné z nejstarších synagog na světě vůbec, ve které se nachází exemplář Starého zákona. Významné je také město Gabes, které je označováno jako “brána jihu”. Ve středověku bylo toto město důležitým obchodním místem, kde končily karavany putující do Afriky.

Porovnání cestovního pojištění online na Djerbu

Mnoho lidí se domnívá, že cestovní pojištění je zbytečný luxus. Obzvláště tehdy, plánujete-li odpočívat na pláži a procházet se po městě. K úrazu či onemocnění však nemusí dojít pouze při aktivním sportu, a právě tehdy oceníte cestovní pojištění. I menší ošetření totiž může vyjít na tisíce korun. Díky cestovním pojištění však nebudete muset sahat do vlastní peněženky. Veškerou léčbu včetně všech nákladu za Vás totiž uhradí pojišťovna.

Cestovní pojištění a jeho sjednání je velmi jednoduché. Stačí si na stránkách ePojisteni.cz porovnat nabídky a vítěznou nabídku si snadno a hlavně rychle uzavřete online. Není tedy nutné osobně chodit na pobočku a cestovní pojištění si tak sjednáte i těsně před odjezdem na dovolenou. Za sjednání online navíc získáte slevu a pojištění Vás vyjde levnější, než u samotné pojišťovny.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2