Cestovní pojištění Fidži

Cestovní pojištění na Fidži

Přes 300 ostrovů, ostrůvků a atolů v jihozápadní části Tichého oceánu ležicích mezi Melanésií a Polynésií tvoří tropický ráj Fidži. Nádherná příroda tvořená bělostnými plážemi, průzračnou modrou vodou, sopečným pohořím porostlým deštným pralesem, tropické teploty po celý rok. To vše a mnoho dalšího láká turisty z celého světa. A nejen je, právě zde se natáčeli slavné filmy jako Trosečník či Modrá laguna.

Rady před cestou

Občané České republiky musí mít vízum, které získají na místě za poplatek ihned po příletu. Také nezapomeňte, že cestovní pas musí být platný nejméně tři další měsíce po návštěvě Fidži. Očkování není povinné žádné.

Ráj nejen pro potápěče

Souostroví Fidži je považováno za jedno z nejkrásnějších míst ideálních místo pro vodní sporty od šnorchlování až po potápění. Průzračná voda, rozsáhlé různobarevné korálové útesy i množstvím mořských živočichů jako vodní želvy, rejnoci, delfíni, menší žraloci či hvězdice učiní z potápění nezapomenutelný zážitek.

Nejen milovníci potápění si zde přijdou na své. Také vnitrozemí, kde naleznete sopečné pohoří a divokou džunglí, stojí za Váš čas. Výhled z nejvyšší hory ostrova, kterou je vyhaslá sopka Tomanivi ve výšce 1323 m. n. m. na okolní ostrovy, Vás zajisté okouzlí také.

Při své návštěvě Fidži rozhodně nezapomeňte na místní kuchyni, kterou je paletou nejrůznějších exotických jídel, kam patří směs ryb, humrů, krabů a dalších mořských plodů. Velmi chutné je také ovoce, zejména pak kokos, banány, mango, citrusy, melouny a další.

Proč cestovní pojištění na Fidži?

Neuvažujte o tom, zda si cestovní pojištění uzavřít či ne. Přemýšlejte pouze nad tím, jaké cestovní pojištění si uzavřete. Myšlenky typu “nám se nic nemůže stát” zahoďte za hlavu a buďte připraveni na každou situaci, i tu nepříjemnou.

Dovolená na Fidži není levnou záležitostí, ale cestovní pojištění ano. Pár dní dovolené Vás vyjde na pouhých pár stovek korun. Přitom ale získáte kvalitní pojistnou ochranu, ať že se Vám přihodí cokoliv. A věřte, že náklady na léčbu úrazu či nemoci stojí v zahraničí desítky až stovky tisící korun.

Kromě toho můžete na své dovolené využít asistenčních služeb, které Vám poradí či pomohou s nalezením odpovídající pomoci a ušetří Vám tím tak mnoho starostí.

Co Vám cestovní pojištění přinese za výhody?

  •  silného finančního partnera v případě nesnází
  •  úhradu náklady za léčbu až do výše pojistného limitu
  •  asistenční služby
  •  širokou nabídku připojištění
Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2