Cestovní pojištění do Helsinky

Cestovní pojištění do Helsinek

Hlavní a největší město Finska Helsinky bylo založeno v roce 1550. Co je velmi zajímavé, je fakt, že se Helsinky nachází na poloostrově ve výšce 0 metru nad mořem. Také se jedná o nejseverněji položené město Evropy. Ve městě žije přibližně 1,3 milionu obyvatel. Právě v Helsinkách zahajuje své putování po Finsku většina turistů. Ti sem míří za historii, kulturou i přírodou.

Převážná část staveb v centru Helsinek je postavena v empírovém slohu. Mezi zajímavé historické památky patří zejména pevnost Suomenlinna, budova Opery, Muzeum moderního umění Atenum, kongresové centrum Finlandia, protestantská katedrála Suurkirkko, pravoslavná katedrála Uspenski a mnoho dašlích. Za návštěvu také stojí písčitá pláž Hietaniemi, ostrov Korkeasaari, zábavní park Linnamaki či národní park Nuuksio s jezerními plošinami, skalnatými útvary a bažinami.

Nejlevnější cestovní pojištění do Helsinky

Finsko je oblíbenou turistickou destinací. Lidé sem míří za kulturou, historií i přírodou. Užívejte si putování po Finsku bez obav a nezapomeňte si “přibalit” také kvalitní cestovní pojištění, které si snadno a rychle sjednáte na stránkách www.epojisteni.cz. Aktuální nabídku si zde porovnáte a zjistíte, která z pojišťoven nabízí nejvýhodnější cestovní pojištění.

A k čemu cestovní pojištění vůbec slouží? Díky cestovnímu pojištění získáte odpovídající finanční podporu pro případy, kdy v zahraničí náhle a nečekané onemocníte nebo se Vám stane úraz. Náklady za léčbu a ošetření se v zahraničí pohybují kolem desetitisíců a statisíců korun. S cestovním pojištěním však peníze řešit nemusíte.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2