Cestovní pojištění na Ibizu

Cestovní pojištění na Ibizu

Ostrov Ibiza patří k Baleárskému souostroví, které leží v západní částí Středozemního moře. Ibiza se může pochlubit příjemnými teplotními podmínkami typickými pro středomořské klima, panenskou přírodou, písečným plážemi a čistým mořem. Ibiza není o moc větší než naše hlavní město Praha, a přitom zde najdete farmy, město, zelenou horu a dokonce i řeku.

Hlavním důvod, proč je však Ibiza tak oblíbená, nespočívá kupodivu v jejích přírodních krásách. Ibiza je především ostrovem zábavy a rušného života. Jednoduše řečeno se jedná o jednu velkou diskotéku. Ostrov tedy navštěvují zejména mladí lidé, kteří touží volný čas prožít divokými radovánkami v místních klubech, barech a restauracích.

Ibiza však není pouze rušným místem, ale najdete zde také místa vhodná pro strávení poklidné dovolené. Volný čas je možný trávit procházkami v romantických uličkách hlavního města Eivissa, kde se nachází také pevnost Dalt Villa. Klid nabízí také tradiční vesničky či pláže. Pěkný výlet je možné učinit na sousední ostrůvek Formentera s odlišným vzhledem připomínajícím pouštní ostrov.

Porovnání cestovního pojištění online na Ibizu

Ibiza ponejvíce láká mladá turisty toužící po důkladné dávce zábavy. Ale ať už patříte mezi mladé “tanečníky”, či naopak mezi turisty toužící spíše po klidné dovolené, nikdy nezapomínejte na cestovní pojištění, které Vám poskytne dostatečnou finanční ochranu pro všechny případy. A to zejména ty, které se týkají Vašeho zdraví a života. Představa, že zdravotní péče je stejně levná i za hranicemi, je bohužel velmi mylná. I menší lékařský zásah může vyjít na tisíce korun.

Cestovní pojištění Vás však před těmito výdaji ušetří. Pojištění a jeho rozsah však musí odpovídat typu dovolené. To platí zejména pro aktivní sportovce, kteří si často zapomenou sjednat odpovídající připojištění. Cestovní pojištění je určené zejména pro úhradu lékařské péče, ale může se vztahovat také na zavazadla. Záleží na zvoleném rozsahu a připojištění, které si klient pojišťovny sjedná. Nabídku na porovnání cestovního pojištění najdete na ePojisteni.cz.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2