Cestovní pojištění do Káhiry

Cestovní pojištění do Káhiry

Káhira je hlavním městem Egypta a je považována za kolébku arabské civilizace a kultury. Rovněž se jedná o největší a nejlidnatější město v celé Africe a na Středním Východě. Káhira byla založená nejméně tři tisíce let před naším letopočtem a od 10. století je významným mocenským centrem Egypta.

Káhira a její okolí patří k vyhledávaným turistickým místům, protože nabízí bezpočet různých aktivit. V Káhiře se nachází desítky galerií, muzeí (Národní muzeum a další), kulturních center, koncertních sálů. nákupních center, restaurací, obchodů, barů i trhů. Velmi oblíbeným trhem je Khan El Khalili Bazar, kde seženete zejména starožitnosti, koberce a další orientální výrobky.

Mezi významné a hojně navštěvované památky patří mešity. Z nejkrásnějších je třeba vyjmenovat “kvetoucí mešitu” Al Azhar, Ing Tulunova mešita z 9. století či mešitu sultána Hassana ze 14. století, ve které se nachází mauzoleum sultána. Pro turisty lačných po poznání jsou určené nejen mnohá muzea, ale také výletové plavby po Nilu a návštěva slavného a starobylého města Memfis (Gíza), kde se nachází tři světově nejznámější pyramidy a sfinga.

Nejlevnější cestovní pojištění do Káhiry

Káhira, Egypt, slavné pyramidy a rušný arabský svět láká mnohé turisty ke strávení vysněné dovolené. Prožijte svou dovolenou v jistotě a mějte “přibalené” také cestovní pojištění, které ochrání Vaši rodinu před finančními důsledky nemocí či úrazů. Egypt je známý tím, že má velmi drahou zdravotní péči.

Buďte připraveni na každou situaci a s cestovním pojištění Vás nepřekvapí ani žádné nepříjemností. Cestovní pojištění kryje léčbu a ošetření se všemi nutnými náklady za hospitalizaci, léky či převozy. Cestovní pojištění přitom stojí pouze pár desítek korun za každý den. Přesvědčte se sami na stránkách www.epojisteni.cz.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2