Cestovní pojištění do Kodaň

Cestovní pojištění do Kodaně

Hlavním městem Dánského království je Kodaň, které je zároveň největším městem v zemi. Nachází se ve východní části země a žije zde přibližně dva miliony obyvatel. Kodaň je považována za hlavní ekonomické, hospodářské, politické, obchodní, kulturní, vědecké a sportovní centrum Dánska. Navíc je známé svým ekologickým přístupem a patří k ekologicky nejšetrnějším městům na světě.

V Kodani se nachází turisticky zajímavá místa, jako jsou zámky, paláce či kostely. Sídlem parlamentu je krásný zámek Christianborg, vedle něhož se nachází muzeum dánského sochaře Thorvaldsena. Velmi oblíbený je orloj na radnici a Tivoli, zábavní park v centru města. Tivoli je velmi proslulým místem. Zde se odehrávají divadelní představení, koncerty, ohňostroje a další zajímavé atrakce. Turisticky atraktivní je také procházka po Strogetu či plavba po kanálech.

Nejlevnější cestovní pojištění do Kodaně

Kodaň je zajisté město, které za stojí za návštěvu. Ať už však cestujete na pár dní nebo i delší dobu, nezapomínejte také “přibalit” cestovní pojištění. Ochrání Vás před finančními důsledky úrazů či nemocí, které by Vás jinak vyšly nejméně na pár tisíc korun. Cestovní pojištění Vás však bude stát pár desítek korun.

V cestovním pojištění je zahrnutá ošetření, léčba, nutné léky, převozy, hospitalizace a repatriace. Součástí jsou také asistenční služby. Pro lepší pojistnou ochranu existuje nabídka připojištění (např. připojištění úrazu, pojištění odpovědnosti, připojištění rizikových sportů či připojištění ztráty či odcizení zavazadel).

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2