Cestovní pojištění na Korfu

Řecko má velmi bohatou historii, což platí i pro řecké ostrovy. Jedním z nejzajímavějších ostrovů je Korfu, poslední zastávka Odyssesa na jeho dlouholetém putování. Korfu neboli řecky Kerkyra je místem, kde se odehrála řada antických pověstí i skutečných historických příběhů.

Jedná se o druhý největší ostrov v Jónském moři, jehož nenarušenou krajinu tvoří vápencové pohoří na severu a na jihu mírné zelené kopce. Díky velkému množství cypřišových, olivových a pomerančovníkových hájů bývá Korfu označován jako “Smaragdový ostrov”. To vše a příznivé klima navíc láká každoročně mnoho turistů k návštěvě tohoto kouzelného ostrova.

Na ostrově Korfu si nezapomenutelnou dovolenou užije každý. Milovníci pláží ocení písčité pláže a čisté moře. Aktivní sportovci využijí zdejší krajinu k mnoha výletům a milovníky historických památek zaujmou zdejší starobylé kláštery a antické památky. Ze zdejších měst je nejkrásnějším hlavním město, které se vyznačuje benátskou atmosférou a rušným denním i nočním životem.

Porovnání cestovního pojištění online na Korfu

Sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění na stránkách ePojisteni.cz, které se specializují na zpostředkování různých typů pojištění. S cestovním pojištěním budete cestovat mnohem bezpečněji a bez obav. Cestovní pojištění Vám za pár korun denně nabízí finanční jistotu na cestách. Ať už se Vám přihodí drobný úraz nebo Vás začne bolet zub, s cestovním pojištěním máte zajištěnou a hlavně zaplacenou odpovídající lékařskou péči.

Cestovní pojištění je především pojištění léčebných výloh, které zahrnují ošetření, léčbu, léky, lékařské zákroky, převozy, hospitalizaci i repatriaci. K základnímu balíčku je však možné sjednat také další doplňková připojištění a získat tak širší pojistnou ochranu. Cestovní pojištění není vzhledem k cenám ošetření nijak drahé a vychází na pár korun denně. Více informací najdete na ePojisteni.cz.

Spočítat
ceny