Cestovní pojištění na Korsiku

Cestovní pojištění na Korsika

Ve středozemní moři se nachází stovky ostrovů a ostrůvků. Třetím největším je Korsika, která leží 170 kilometru od francouzského pobřeží a 80 kilometrů od italského. Jedná se o autonomní součást Franci, ale sami Korsičané se považují za samostatné.

Korsika se pyšní neobyčejnými přírodními krásami, které jsou stále v mnoha případech nedotčené lidskou civilizací. Na pobřeží dlouhé tisíc kilometrů se nachází písečné pláže, rybářské vesničky, skalnaté převisy i dramaticky vypadající útesy. Ve vnitrozemí můžete spatřit úchvatné žulové pohoří s vrcholky ve výši až 2 170 metrů nad mořem, které jsou v zimě pokryté sněhem. Korsika bývá také nazývána jako “hora v moři”.

Turisté milují Korsiku právě díky její rozmanitosti. Užít si mohou teplého moře a písečných pláží i výletů do hor. Horské průsmyky je možné navštívit pěšky, autem, na kole a dokonce i na koňském hřbetě. Korsiku rovněž vyhledávají milovníci vodních sportů, protože místní řeky a horské bystřiny lze sjet na kajaku i v kanoi. Hory zase s oblibou navštěvují horolezci a vidět zde můžete také rogalisty.

Nejlevnější cestovní pojištění na Korsiku

Korsika je úchvatným místem pro trávení dovolené a na své si zde přijdou lidé toužící po odpočinku na pláží i ti, kteří dovolenou rádi tráví aktivně. Ať už patříte do první či druhé skupiny, ani v jednom případě byste na Korsiku neměli jet nepojištění. Cestovní pojištění by mělo součástí každé Vaší cesty. A proč?

Nejen u nás doma, ale také v zahraničí můžete snadno dojít k menšímu úrazu či onemocnět. A návštěvě lékaře se nevyhnete. Bohužel však lékařská péče v zahraničí nevychází tak levně jako u nás. I menší ošetření Vás může přijít na tisíce korun. A právě proto je dobré mít uzavřené cestovní pojištění, které vše za Vás uhradí. Více informací o cestovním pojištění najdete na www.epojisteni.cz.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2