Cestovní pojištění na Mallorcu

Cestovní pojištění na Mallorca

Španělský ostrov Mallorca je největším z Baleárských ostrovů. Turisté jej znají jako ostrov citrónovníků, pomerančovníků a palem a hlavním lákadly jsou krásná příroda, kulturní dědictví a samozřejmě příznivé podnebí. Slunce zde svítí a hřeje více než 300 dní v roce a stejně tak příznivé podmínky slibuje i moře.

Mallorca má velmi různorodou a rozmanitou přírodu. Zatímco na severozápadním pobřeží jsou vidět skalnatá pobřeží a borovicové lesy, na opačné straně se nachází pozvolna se svažující písečné pláže, romantické zátoky a všude na ostrově je možné spatřit rozsáhlé sady olivovníků, fíkovníků či mandloní.

Na své si tedy na Mallorce přijdou milovníci odpočinku na pláži, ale i aktivní sportovci. Pro děti i dospělé jsou tu vodní parky a zábavní centra. Máte rádi rušný noční život? Pak je pro Vás Mallorca to pravé. V místních letoviscích najdete řadu barů, restaurací, klubů i diskoték. Mallorca je ostrov, na který rozhodně nezapomenete.

Porovnání cestovního pojištění online na Mallorcu

Cestování za sluníčkem a teplem Češi doslova milují. Jelikož nemáme moře ani tak příznivé teplotní podmínky, musíme za nimi občas vyrazit. Cestování však není pouze radost a spousty zážitků. Někdy nás také mohou potkat nepříjemnosti v podobě nemoci či úrazů. A na tyto případy je rozhodně dobré být připravený a mít uzavřené cestovní pojištění.

Cestovní pojištění by vždy mělo odpovídat typu dovolené a její náplni. Aktivní sportovci budou vyžadovat odlišné cestovní pojištění než běžní turisté, kteří si vystačí se základní nabídkou. A proč je vlastně cestovní pojištění nutné? Lékařské ošetření v zahraničí je neskutečně drahé, a zaplatit je z vlastní kapsy může být tak otázkou zadlužení na několik let. Proto je lepší mít sjednané cestovní pojištění za pár desítek korun a mít tak zajištěnou a zaplacenou odpovídající péči. Výhodné cestovní pojištění najdete na ePojisteni.cz.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2