Cestovní pojištění do New Yorku

Cestovní pojištění do New Yorku

Největším městem Spojených států amerických je New York. New York leží u ústí řeky Hudson a zasahuje do tří států - New York vprostřed a na jihu, Connecticut na jihozápadě a New Jersey na severu. S počtem 18,7 milionů obyvatel je New York navíc pátým nejlidnatějším městem na celém světe.

New York bývá považován za centrum kultury, zábavy, módy, obchodu, umění i jídla, a proto také bývá označován za hlavní město světa. Pohromadě zde žijí, bydlí a pracují lidé ze všech koutů světa. Vedle sebe tak narazíte na Číňany, Italy, Portorikánce, Korejce, Řeky, Rusy, Araby, Indy, Pákistánce i Vietnamce.

Nejlevnější cestovní pojištění do New Yorku

New York je světově známé město, které ročně navštíví tisíce a tisíce turistů. Všichni chtějí poznat toto obrovské kulturní, obchodní a zábavní centrum. I Vy se zde bavte podle své chuti, ale nezapomínejte na cestovní pojištění. Amerika je jistě veliká a svobodná zemi, ale lékařské ošetření zde zadarmo není.

Cestovní pojištění stojí přitom pouze pár desítek korun denně. Za ně však dostanete finanční zajištění pro případy úrazů či nemocí. V rámci cestovní pojištění máte hrazenou léčbu, ošetření, léky, nutné převozy, hospitalizaci a repatriace. Nebude-li Vám to stačit, můžete se dle nabídky pojišťovny vybrat také různé připojištění. Více informací o cestovním pojištění najdete na www.epojisteni.cz.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2