Cestovní pojištění na Nový Zéland

Cestovní pojištění na Nový Zéland

Nový Zéland je žádaným turistickém místem zejména pro úchvatnou krajinu a přírodní scenérie. Ta se velmi často objevuje ve známých výpravných filmech, jako je například Tolkienův Hobbit či Pán prstenů. Spatřit zde můžete dlouhé pláže, jezera, rozsáhlé planiny, ale i činné vulkanické oblasti, zasněžené vrcholky hor či ledovce. Nový Zéland prošel jedinečným geologickým vývojem, díky kterému se zde nachází unikátní druhy flóry i fauny.

Nejen rozmanitou přírodu, ale také příznivé teplotní podmínky nabízí Nový Zelánd. Teplotní rozdíly mezi létem a zimou nejsou nijak výrazné. Méně vhodným obdobím pro návštěvu jsou zimní měsíce, které jsou typické deštivým počasím. V letních měsících je zde mnohem lépe.

Na Novém Zélandě se nachází 14 národních parků, 20 lesních parků a nejméně 3 500 rezervací. Nový Zéland si na ochranu své přírody opravdu potrpí. Významným a prvním parkem je Tongario. Nachází se zde tři činné sopky Ruapehu, Ngauruhoe a Tongariro. Z dalších přírodních krás je zajímavé největší jezero Taupo, vodopády Huka Falls, Waitomo Caves se svítícími červi či hora Ben Lemond. Co se týče měst, za návštěvu rozhodně stojí Auckland a Wellington.

Porovnání cestovního pojištění online na Nový Zéland

Nový Zéland je rozsáhlá zem plná protikladů. Podstatná část země je neobydlená a najít kvalitní zdravotní péči nemusí být snadné. Navíc zdejší lékařská péče patří k nejdražším. A právě proto nikdy nezapomeňte na cestovní pojištění, které si můžete snadno sjednat online na stránkách ePojisteni.cz. Uzavření pojištění je natolik snadné, že jej hravě zvládnete za pár minut.

I na dalekém Novém Zélandě Vám naše pojišťovny uhradí veškerou potřebnou zdravotní péči, budete-li ji na své dovolené potřebovat. Připojistit si navíc můžete také svá cestovní zavazadla a případně, že si dovolenou sjednávat přes cestovní kancelář, tak je vhodné také připojištění storna zájezdu. Pojistit si však také můžete i odpovědnost. Hlavní výhodou cestovního pojištění je fakt, že není nijak drahé.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2