Cestovní pojištění do Paříže

Cestovní pojištění do Paříže

Hlavní město Francie Paříž je celosvětově považováno za jedno z hlavních center evropské historie, kultury, módy i zábavy. Ročně Paříž navštíví davy lidí, které touží toto překrásné město poznat osobně. Paříž zabírá neuvěřitelnou plochu více než sto metrů čtverečných a žije zde více než dva miliony obyvatel. V rámci Francie se jedná o správní, kulturní a společenské centrum.

Paříž se může pochlubit velmi bohatou historií a díky tomu se zde nachází velké množství světských i historických památek. Z těch nejznámějších si nezapomeňme vyjmenovat hrad Louvre, katedrála Notre Dame, zámky Fontainebleau a Versailles. Paříž je také vyhledávaná díky bohatému kulturnímu a společenskému životu. Najdete zde výborné restaurace, kavárny, hospůdky, divadla, muzea i galerie.

Nejlevnější cestovní pojištění do Paříže

Paříž je ideálním místem pro strávení prodlouženého víkendu. Nejvíce ji vyhledávají zamilované páry, snoubenci i novomanželé. Prožívejte zamilované chvíle v klidu a nezapomeňte si uzavřít výhodné cestovní pojištění, které Vám poskytne potřebnou ochranu i v méně příjemných okamžicích.

Kvalitní cestovní pojištění Vám zajistí dostatek financí v případě nemoci a úrazu. Pojišťovna za Vás uhradí nejen základní ošetření, ale také potřebnou léčbu, veškeré léky. Součástí základní pojištění je také hospitalizace, repatriace ostatků do ČR a také asistenční služby. Vybírat si zpravidla můžete mezi několika pojistnými limity a pro lepší pocit si můžete připojistit odpovědnost, úraz, odcizení zavazadel či storno zájezdu.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2