Cestovní pojištění do Provence

Cestovní pojištění do Provence

Provence je jihovýchodní francouzský region, který se nachází na Azurovém pobřeží, a vyznačuje se šuměním moře, nádhernými městy a vůní levandulí. Lidé hovoří o Provence jako o “místu barev”, které zůstane v paměti každého návštěvníka a vždy se sem bude chtít vrátit.

Nabídka aktivit je zde skutečně široká. Turisté se mohou procházet po zdejších městech, jako je Marseilles, Saint-Tropéz, Nimes, Cannes, Nice či Hyéres, které jsou důkazem slavné minulosti a starobylé kultury. Provence byla první mimoitalskou římskou kolonií. Vidět zde můžete amfiteátr a vítězný oblouk v Orange či římský akvadukt Pont du Gard. Mezi hlavní přírodní divy patří pohoří Luberon, Grand Canyon du Verdon či Mount Ventoux. Na své si přijdou i milovníci moře, které určitě uchvátí zdejší písečné pláže a průzračné může.

Nejlevnější cestovní pojištění do Provence

Ať už míříte do Provence za mořem či městskou turistikou, nikdy nezapomínejte na cestovní pojištění, které bude Vaší finanční jistotou. Nebezpečí a zdravotní rizika číhají všude a finanční náklady na ošetření či léčbu jsou v zahraničí vysoké a pohybují se v desítkách tisíc korun.

Cestovní pojištění kryje všechna tato rizika a v případě potřeby Vám pojišťovna uhradí léčbu, léky, převozy i hospitalizace. Buďte na dovolenou skutečně připravení a sjednejte si výhodné cestovní pojištění, jehož nabídku najdete na stránkách www.epojisteni.cz. Cestovní pojištění si zde snadno porovnáte a sjednáte online.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2