Cestovní pojištění do Říma

Cestovní pojištění do Říma

Hlavním městem Itálie je proslulé město Řím, které rovněž patří k významným světovým metropolím. Leží na březích řeky Tibery a jeho založení je datováno až do doby 10. a 8. století př. n. l. Řím je oblíbený pro svoji nezapomenutelnou atmosféru. Řím symbolizují romantické uličky, pravá italská pizza, temperamentní řidiči, kavárny, restaurace, slavné historické budovy a památky i moderní ulice s luxusními obchody a butiky.

Právě historické památky lákají k návštěvě Říma nespočet turistů. Mezi ty nejznámější patří Římské koloseum, Bazilika sv. Petra, Pantheon, Španělské schody, Piazza Navona, Fontána di Trevi a mnoho dalších. V středu Říma se nachází také samostatný stát Vatikán, který je zároveň nejmenším státem na světe.

Nejlevnější cestovní pojištění do Říma

Češi milují Itálii a každoročně navštíví Itálii a její hlavní město Řím stovky českých turistů. Při přípravě na dovolenou do Itálie byste neměli zapomínat také na cestovní pojištění, které Vám poskytne větší pocit bezpečí a finanční jistoty v případě nečekaných událostí. Cestovní pojištění se vztahuje především na nemoci a úrazy, které se bohužel nevyhýbají ani oblíbeným letním dovoleným.

S cestovním pojištěním budete mít zajištěnou úhradu ošetření a léčby v případě náhlého onemocnění či úrazu. Z pojištění je vždy hrazeno ošetření, nutné léky, hospitalizace, převozy a repatriace. Základní pojištění je dále možné rozšířit o pojištění úrazu, storna zájezdu, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti. Samozřejmosti jsou asistenční služby.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2