Cestovní pojištění do Rimini

Cestovní pojištění do Rimini

Na jihovýchodě Pádské nížiny cca 200 kilometrů od Benátek se nalézá oblíbené přímořské lázeňské centrum Rimini, které je také známé jako Sluneční riviéra. Toto označení získalo díky 20 kilometrů dlouhým písčitým plážím. Samotné město bývalo důležitou křižovatkou antických cest, a proto je Rimini bohaté také na zajímavé historické stavební památky.

Právě lázně, pláže a památky jsou největším turistickým lákadlem. Písčité pláže s průzračnou vodou jsou dlouhé téměř 20 kilometrů. Kromě odpočinku je možné provozovat nejrůznější vodní a plážové sporty. Rimini určitě ocení turisté, které mají rádi aktivní a zábavnou dovolenou.

Večer se město promění v rušné místo. Navštívit můžete místní restaurace, kde ochutnáte nejrůznější speciality. Po dobré večeři se můžete pobavit na místních diskotékách a v barech, kterých zde existují desítky. Proslaveným klubem je například Cocorico v Riccione, kam Vás doveze speciální noční autobus.

Nejlevnější cestovní pojištění do Rimini

Před každou dovolenou je důležitá příprava, jejíž součástí by také mělo být uzavřené cestovní pojištění. V evropských zemích sice platí evropský průkaz pojištěnce, ale ten však není dostatečný. Léčbu Vám pojišťovna uhradí pouze v některých střediscích a navíc musíte uhradit často vysokou spoluúčast. Komerční pojištění však stojí pouze pár korun denně, a přitom máte uhrazenou kompletní lékařskou péči.

Součástí cestovního pojištění je vždy ošetření, léčba, léky, hospitalizace, převozy, repatriace a asistenční služby. Dále si můžete uzavřít různé typy připojištění (připojištění zavazadel, úrazu, storna zájezdu a další). Chcete-li na cestovním pojištění ušetřit, sjednejte si jej online na www.epojisteni.cz, kde najdete aktuální nabídku pojištění za nejlepší ceny.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2