Cestovní pojištění STUDENT

Cestovní pojištění pro studenty

I v rámci cestovního pojištění mohou čerpat řadu výhod studenti. Právě pro ty studenty, který jsou držiteli ISIC karty, je určeno výhodné cestovní pojištění.

Studentské cestovní pojištění

S ISIC cestovním pojištěním si mohou studenti uzavřít pojištění na dobu až 16 měsíců s opakovanými výjezdy maximálně na 45 dní. Kromě základního balíčku si mohou studenti připojistit nebezpečné neboli extrémní sporty, odpovědnosti za škodu a také ztrátu cestovních dokladů a zavazadel.

Dlouhodobý pobyt jen za 1 600 Kč

Pro studenty, kteří plánují pobyt mimo ČR déle než je 45 dní, je určené roční cestovní pojištění jen za 1 600 Kč, přičemž délka jedné cesty může trvat až 180 dní. V ročním pojištění je kromě léčebných výloh, repatriace, opatrovníka a zachraňovacích nákladu, také zahrnuto pojištění trvalých následků či smrti v důsledku úrazu.

I v tomto případě si studenti mohou připojistit odpovědnost za škodu, ztrátu cestovních dokladů a zavazadel a také nebezpečné sporty.

Cena 1 600 Kč platí pro cesty po Evropě. Stejná nabídka pojištění je nabízena také pro celý svět bez nutnosti návratu po dobu jednoho roku a to za cenu 2 700 Kč.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2