Cestovní pojištění do Toskánska

Cestovní pojištění do Toskánska

Ve střední Itálii poblíž Tyrhénského moře leží půvabný region Toskánsko, který se vyznačuje příznivými klimatickými podmínkami a krásnou přírodou. Toskánsko je rozdělené do 10 provincií: Arezzo, Florencie, Grosseto, Livorno, Lucca, Massa Carrara, Pisa, Pistoia, Prato, Siena.

Právě příroda je hlavním lákadlem, které sem táhne tisíce turistů ročně. Příroda je zde skutečně rozmanitá a najdete zde především kopcovitou krajinou. Na východě a severu se nachází Apeniny a na severozápadě Apuánské Alpy. Opakem hor jsou toskánská pobřeží a písčité pláže, které omývá průzračné moře s pozvolným sestupem. Toskánsko má členité pobřeží s romantickými zátokami. Proslulé jsou rovněž zdejší rozsáhlé vinice a olivové háje.

Kromě přírody se Toskánsko může pochlubit bohatou historií. Nenachází se zde však velká města, ale spíš malebné vesničky, v nichž můžete obdivovat tradiční barevné domky a úzké uličky a silničky, které vedou k venkovským usedlostem a statkům na kopcích. Navštívit také můžete středověká náhorní městečka, která se velmi často dochovaly v původním stavu.

Nejlevnější cestovní pojištění do Toskánska

Plánujete dovolenou v Toskánsku? Pak nezapomeňte na cestovní pojištění, se kterým bude Vaše cestování po romantickém Toskánsku skutečně bezpečné. Nabídku výhodného cestovní pojištění najdete na stránkách ePojisteni.cz. A k čemu je vlastně cestovní pojištění vhodné, když máte evropský průkaz pojištěnce?

S evropským průkazem pojištěnce máte nárok na standardní lékařskou péči ve státních zařízení, za kterou však zaplatíte vysokou spoluúčast. To se Vám s komerčním cestovním pojištěním nemůžete stát a pojišťovna za Vás zaplatí veškerou lékařskou péči včetně všech nutných nákladů (léky, hospitalizace, převozy, operace, atd.) do poslední koruny. A přitom cestovní pojištění stojí pouze pár desítek korun na den. Přesvědčte se sami na ePojisteni.cz.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2