Cestovní pojištění na Tureckou riviéru

Cestovní pojištění na Tureckou Riviéru

Turecko láká turisty na kontrast moderního světa a starověkých staveb. Navíc leží na pomezí evropské a arabské kultury, která se zde misí. Turecká riviéra se nachází mezi městy Alanya a Antalya na jižním pobřeží poloostrova Malá Asie. Turistům nabízí kromě odlišné orientální kultury krásné antické památky, kilometrové písečné pláže, čisté moře a příjemné teplotní podmínky po celý rok.

Na Turecké riviéře si svou vysněnou dovolenou užijí ti, kteří si touží odpočinout na pláži a procházkami po tureckých městech i ti, kteří mají rádi aktivní dovolenou. Ti první si užijí písečné pláže a po večerech mohou posedět v místních kavárnách a restauracích, kde zajisté ochutnají místní speciality. Vášniví sportovci zde zase mohou provozovat nejen běžné letní sporty, ale také vysokohorskou turistiku. Nedaleko Turecké riviéry se totiž nachází majestátní pohoří Taurus.

Z měst patří k těm nejkrásnějším města Perge, Aspendos, Thermessos a Chiméra. Milovníci přírody by neměli zapomenout na návštěvu národních parků Köprülü a Olympos. Krásné jsou také vodopády Dudensee v Analyi.

Porovnání cestovního pojištění online na Tureckou riviéru

Stovky českých turistů každoročně míří na dovolenou na Tureckou riviéru, která slibuje nevšední zážitky spojené s poznáním odlišné kultury. Ne všichni však myslí také na své zdraví a bezpečí. Dovolená nemusí být probíhat vždy bez problémů, a proto je vhodné mít uzavřené kvalitní cestovní pojištění, která zajistí dostatečnou finanční oporu pro případy úrazů a onemocnění.

Cestovní pojištění se totiž vztahuje právě na zdravotní rizika a kryje léčbu včetně všech nutných nákladů, mezi které patří léky, převozy, hospitalizace, zákroky či repatriaci. Navíc si k cestovnímu pojištění můžete sjednat řadu doplňkových připojištění. Mezi nejčastější patří pojištění zavazadel, úrazu a strona zájezdu. Chcete-li si sjednat kvalitní a přitom levně cestovní pojištění, pak jsou stránky ePojisteni.cz pro Vás to pravé.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2