Cestovní pojištění do Varšavy

Cestovní pojištění do Varšavy

Varšava je hlavní město Polska, jednoho z našich nejbližších sousedů. Centrum Varšavy bylo v roce 1980 zařazeno mezi památky zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Hlavním turistickým lákadlem je pochopitelně historická část města, které se nazývá Staré město. Zde se nachází královský hrad (Krolewski), který byl budován již od 13. století. Královský hrad je stále sídlem polské vlády a krále. Uprostřed Starého města stojí Staroměstské náměstí s pomníkem v podobě kašny s mořskou vílou, která je symbolem města.

Mezi další významné budovy patří palác Wilanów, který je také královským sídlem, a Lazienki palác neboli “palác na vodě”. Kromě historických budov najdete ve Varšavě také plno kaváren, restaurací, galerií a muzeí. Samotné město skýtá mnoho krásných uliček, které lákají k romantickým procházkám a posezením.

Nejlevnější cestovní pojištění do Varšavy

Polsko je Čechy hojně navštěvované a hlavním lákadlem je právě krásné město Varšava. I přesto, že je Polsko naším blízkým sousedem, bychom si měli uvědomit, že je to zahraničí a naše běžné zdravotní pojištění nám příliš nepomůže. Je sice pravda, že v evropských zemích je uznáván průkaz pojištěnce, ale veškeré platby za Vás pojišťovna neuhradí.

A proto je mnohem jistější mít sjednané cestovní pojištění, které Vám poskytne odpovídající finančních ochranu na všech Vašich cestách. Cestovní pojištění stojí pouze pár korun za jeden den, ale přitom získáte kompletní úhradu léčby a ošetření, budete-li ji v zahraničí potřebovat. Navíc si můžete připojistit úraz, zavazadla, storno zájezdu a další. Cestovní pojištění si jednoduše sjednáte na www.epojisteni.cz.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2