Cestovní pojištění na Zakynthos

Cestovní pojištění na Zakynthos

Jedním z nejhezčích řeckých ostrovů je údajně ostrov Zakynthos, který je rovněž třetím největším ostrovem v Jónském moři. Zakynthos je na rozdíl od zbytku Řecka věčně zeleným a rozkvetlým ostrovem a místní obyvateleé jsou vyhlášení pěstováním voňavých bylin a eukalyptu. Proto bývá Zakynthos označován za “Ostrov vůní”.

Zakynthos je převážně hornatý a lesnatý, ale nachází se zde také nížiny a úrodné vinice, olivovníky a citrusové háje. Teploty jsou zde velmi příznivé a v létě se pohybují kolem 35 stupňů Celsia. Písčité i oblázkové pláže jsou velmi rozmanité a často je tvoří jeskyně, útesy i ostrůvky v okolí pobřeží. Hlavní atrakcí ostrova jsou mořské želvy Caretta Caretta, které dorůstají velikosti až 1 metru a váží neuvěřitelných 80 až 150 kilogramů. V období líhnutí jsou podmínky koupání omezené.

Na Zakynthosu se nachází řada populárních letovisek. Velmi oblíbené je Laganas, Alykes a Tsililvi, které se vyznačují rušným denním i nočním životem. Máte-li rádi spíše poklidnější atmosféru, pak jsou ideálními letovisky romantické vesničky Amoudi, Vassilikos či Tragaki.

Nejlevnější cestovní pojištění na Zakynthos

Plánujete již nyní letní dovolenou a Vaší volbou je řecký ostrov Zakynthos? Pak se zajisté máte na co těšit. Až se budete balit, nezapomeňte také na cestovní pojištění, které Vám poskytne pocit větší jistoty a finančního zabezpečení pro nejrůznější případy. Není třeba se hned obávat úrazů a nemocí, stačí pouhé ošetření bolavého zuby a cestovní pojištění oceníte. Lékařská péče v zahraničí je totiž opravdu drahá.

Naproti tomu Vás cestovní pojištění uzavřené na stránkách ePojisteni.cz, vyjde pouze na pár korun denně. V případě potřeby za Vás pojišťovna uhradí všechnu lékařskou péči a nutné náklady s ní související. Pojištění se tedy vztahuje i na léky, hospitalizaci, převozy či repatriace. A pro větší a širší pojistnou ochranu si můžete sjednat řadu doplňkových připojištění (např. připojištění úrazu, storna zájezdu či cestovních zavazadel).

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2