Povinné ručení - ČPP - Česká podnikatelská pojišťovna

ČPP nabízí povinné ručení ve 3 variantách s různými limity plnění. Součástí pojištění jsou asistenční služby zdarma při nehodě i pouhé poruše a rychlé, korektní vyřízení pojistné události. Nepochybnou výhodou je pojištění ušité na míru každého zákazníka.

Varianta SPOROPOV poskytuje základní plnění v zákonem stanovené výši limitů v částce 35 milionů Kč na škody na majetku i na zdraví. Tento nejlevnější produkt ČPP je vhodný pro řidiče, kteří se pohybují pouze na území České republiky. Asistence se totiž nevztahuje na zahraničí. Limit v případě nehody či poruchy na českém území je 500 Kč. V případě způsobení nehody v zahraničí je pak tato varianta zatížena spoluúčastí 12 000 Kč.

Varianta SPECIÁLPOV nabízí limit ve výši 50 milionů Kč na škody na majetku i na zdraví. Asistenční služby se vztahují na celou Evropu. Limity jejich plnění jsou u vozidla do 3,5 t 2500 Kč v České republice a 5000 Kč v zahraničí. U vozidel nad 3,5 t se tyto částky zvyšují na 3500 Kč v České republice a 10 000 Kč v zahraničí.

Varianta SUPERPOV nabízí limit ve výši 111 milionů Kč na škody na majetku i na zdraví. I u této varianty se asistenční služby vztahují na celou Evropu.

Slevy a výhody

Česká podnikatelská pojišťovna nabízí řadu slev a výhod:

  •  bonus pro dobré řidiče za bezeškodní průběh
  •  extra benefit PROFI i pro řidiče začátečníky – svědomitý řidič získá slevu až 15 % výměnou za slib, že po dobu 3 let nezpůsobí pojistnou událost. Pokud slib dodrží, nemusí částku v hodnotě slevy vracet a získá slevu natrvalo. Produkt se vztahuje pouze na nové smlouvy na dobu neurčitou s pololetní nebo roční platbou.
  •  u produktu SUPERPOV a SPECIÁLPOV úrazové pojištění řidiče zdarma a pojištění přivěsného vozíku do 750 kg zdarma

rozsáhlý program slev – například sleva 5 % na havarijní pojištění pro majitele vozů, kteří u ČPP uzavřeli povinné ručení nebo sleva 15 % na pojištění majetku a odpovědnosti občanů

Asistenční služby

Česká podnikatelská pojišťovna pro své klienty připravila rozsáhlý rejstřík asistenčních služeb zdarma v případě nehody, poruchy či odcizení pojištěného vozidla.

  •  příjezd a odjezd asistenční služby
  •  oprava vozidla na místě
  •  vyproštění vozidla
  •  odtah vozidla
  •  pomoc a poradenství – klient může využít i služby jako tlumočení při styku s policií, celníky, lékařem, místními úředníky nebo pomoc při vyhledání hotelu, opravny, nádraží, letiště, taxislužby či spoje v jízdním či letovém řádu
Spočítat
ceny

Mluví se o nás