Direct pojišťovna, a.s.

Direct pojišťovna se na českém trhu poprvé objevila v roce 2007. Po 5 letech však tato velmi progresivní pojišťovna skončila. V roce 2014 se značka Direct na český trh vrací!

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
98 Zákazníků zde nyní srovnává

Direct pojišťovna, a.s.

Direct pojišťovna začala působit na českém trhu v roce 2007. Svého času přinesl Direct na trh revoluci – byl první pojišťovnou, která své produkty nabízela výhradně online - přes telefon a internet a neprovozovala žádné "kamenné" pobočky. Díky přímému online pojištění nabízela Direct pojišťovna flexibilní služby za výhodné ceny. Z původního zaměření na pojištění motorových vozidel se nabídka rozšířila i do dalších oblastí a za svůj výrazně inovativní přístup Direct získal několik ocenění, například "Nejdynamičtější pojišťovna roku 2011" nebo "Pojišťovací inovátor 2011". Po pěti letech působení však tato progresivní pojišťovna v roce 2012 skončila.

Direct se vrací

V roce 2014 se značka Direct na český trh vrací! Pod úspěšnou značku "Direct" se převádí 100 % akcií pojišťovny Triglav, která v České republice působila od roku 1996 a za svého působení dokázala získat stabilní klientelu především v oblasti pojištění vozidel. Nejde však o pouhé přeznačení původní pojišťovny Triglav. Nový Direct přichází s koncepcí „pojišťovny pro lidi“, která nabízí rychlá, spolehlivá, srozumitelná a přátelská řešení i komunikaci.

Kamenné pobočky

Podstatnou změnu proti minulosti představuje fakt, že Direct je dostupný kromě internetu a telefonu také dalšími cestami – v síti vlastních poboček a makléřských společností.

Sídlo společnosti:

Direct Pojišťovna, a.s.
Nové sady 996/25
602 00 Brno
IČ: 25073958
DIČ: CZ25073958


PRODUKTY A SLUŽBY:

 • POVINNÉ RUČENÍ

  Pro motoristy nabízí Direct jednu variantu povinného ručení. Povinné ručení od Direct pojišťovny se honosí vysokými pojistnými limity a kvalitně vypracovaným systémem bonusů za bezeškodní průběh. Pojistné limity jsou 35 milionů korun pro variantu BASIC a 70 milionů pro variantu EXCLUSIVE. Zdarma jsou pak pro klienty připraveny úrazové pojištění řidiče, pojištění právní ochrany pojištěného a asistenční služba na území Evropy.

 • HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

  Direct umožňuje svým klientům výběr ze 3 typů havarijního pojištění podle rozsahu pojistné ochrany. Součástí havarijního pojištění je zdarma asistenční služba s rozsahem na území Evropy.

 • CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

  Direct nabízí cestovní pojištění s asistenční službou včetně krátkodobého pojištění na 7, 12 nebo 30 dnů, které lze sjednat pouze online.

 • POJIŠTĚNÍ MAJETKU

  Klienti mohou uzavřít pojištění domácnosti s asistenční službou a také pojištění domu, bytu a dalších nemovitostí s asistenční službou. Specialitou Directu je pojištění podnikatelů. V rámci produktu P-01 lze uzavřít v jedné smlouvě pro malé a střední podnikatele pojištění majetku, technických rizik, pojištění obecné odpovědnosti za škodu včetně vady výrobku, odpovědnosti dopravce i pojištění odpovědnosti z výkonu vybraných profesí.

  Direct nabízí také stavebně montážní pojištění, pojištění zdravotnických zařízení a pojištění měst a obcí. Zvláštním produktem je pojištění bytových domů, které je vhodné pro společenství vlastníků, bytové družstvo i pro fyzickou osobu. Pojištění se vztahuje na živelní pohromy i odpovědnost z vlastnictví nemovitosti.

 • DALŠÍ PRODUKTY POJIŠŤOVNY

  V oblasti pojištění pro občany nabízí Direct úrazové pojištění pro děti i pro dospělé. Mezi občanská pojištění patří i produkt pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli.

Spočítat
ceny