ePojisteni.cz koupilo LeadGen divizi Elephant Orchestra, a.s.

V Praze 28.5.2012 (Tisková zpráva)

Společnost ePojisteni.cz, největší český srovnávač a prodejce online pojištění, koupila LeadGen divizi Elephant Orchestra, a.s., která je největším tuzemským dodavatelem kvalifikovaných kontaktů (leadů).

Obě společnosti si jsou velmi blízké. ePojisteni.cz vidí významné synergie v činnosti obou společností a věří, že propojení produktových portfolií obou společností bude dobrým základem pro další růst. Portál Uspory.cz budou pro ePojisteni.cz strategickým produktem, jehož prostřednictvím dojde k expanzi z oblasti pojištění do dalších produktových kategorií. I po akvizici bude fungovat LeadGen Elephant Orchestra samostatně, pod současným brandem a v rámci aktuální organizační struktury. „Jsme z této transakce nadšeni, protože skvěle rozšiřuje naše stávající portfolio a obohatí spektrum služeb, které jsme schopni nabízet zákazníkům. Vzájemná spolupráce má obrovský potenciál a přináší velkou přidanou hodnotu nejen našim stávajícím z ákazníkům.", řekl Dušan Šenkypl, obchodní ředitel společnosti ePojisteni.cz.

„Naším cílem je zajistit další růst LeadGen divize. Nabídku ze strany ePojisteni na spojení s LeadGen divizí jsme vyhodnotili jako nejlepší z hlediska kontinuity. Věřím, že tento krok přinese LeadGenu pokračování úspěchů z předchozích let.“, vysvětluje Pavel Šťovíček, člen představenstva Elephant Orchestra, a.s.

Portál ePojisteni.cz nabízí srovnání různých pojistných produktů, svým klientům zjednodušuje orientaci v nabídce pojišťoven a umožňují jim uzavírat co nejvýhodnější pojistky. ePojisteni.cz s.r.o. je s více než 150,000 uzavřenými autopojištěními největším online prodejcem pojištění v České republice.

Oddělení Lead generation bylo založeno v roce 2009 jako součást Elephant Orchestra, a.s. za účelem monetizace návštěvnosti internetu ve střední Evropě. Spolupracuje s klienty převážně v České a Slovenské republice, Polsku a Holandsku. Za dobu působění na českém trhu divize vybudovala řadu předních portálů v oborech osobních financí, pojištění, energií a telekomunikací. Mezi nejvýznamnější patří portály www.uspory.cz, www.ipojisteni.cz, www.pujcky.cz.

Více informací naleznete na stránkách ePojisteni.cz a Elephant Orchestra.

Mluví se o nás