ePojisteni.cz je nejnavštěvovanějším srovnávačem pojištění na českém internetu

V Praze 12.8. 2011 14:00 (Tisková zpráva)

Internetové stránky ePojisteni.cz, které nabízejí srovnání různých pojistných produktů, se v průběhu srpna 2011 staly podle rankingu Alexa (www.alexa.com) nejnavštěvovanějším tuzemským internetovým srovnávačem pojištění. Stále více Čechů si tak naplno uvědomuje výhody, které jim přináší uzavírání pojištění přes internet. Vedle časové úspory vám tento způsob pojištění přinese především úsporu peněz.

„Jsme rádi, že více a více lidí využívá našich služeb srovnání pojištění a může se tak přesvědčit o jejich výhodnosti. Od roku 2008, kdy jsme naši službu spustili, jsme svým klientům ušetřili už více jak 230 milionů korun. A průměrná úspora na jednoho klienta u nás dosahuje téměř tří tisíc korun,“ říká marketingový ředitel ePojisteni.cz David Holý.

„Největší část pojištění, které se prodá přes internet, tvoří povinné ručení a havarijní pojištění na automobily. Díky internetu se lidem daří na takových pojistkách ušetřit ročně tisíce korun. Na dalších místech jsou pak cestovní pojištění nebo pojištění domácnosti. My na ePojisteni.cz stále přidáváme nové produkty jako třeba pojištění domácích mazlíčků, které si nalézá více a více zájemců,“ popisuje Holý.

Ten nyní věří, že úspěch zažije ePojisteni.cz nejen u svých klientů, ale také u internetových odborníků. „Rozhodli jsme se přihlásit do soutěže WebTop100, kde se utkáme s těmi největšími internetovými giganty. Věříme, že naše práce, která spoustě lidem přináší velké úspory, dojde ocenění,“ dodává Holý.

Kontakt: David Holý – marketingový ředitel ePojisteni.cz tel: +420 777 314 773 email: holy@epojisteni.cz

Mluví se o nás