Havarijní pojištění - AIM pojišťovna

AIM Pojišťovna

AIM CZECH REPUBLIC, s.r.o. v české metropoli působí od roku 2008. AIM je specialistou na pojištění motorových vozidel. AIM vedená inovativní filozofií vedle havarijního pojištění poskytuje pojištění prodloužené záruky a pojištění GAP. Společnost je průkopníkem v pojištění totální škody. Pojištění TOTAL – R vyrovnává sníženou hodnotu vozidla v případě krádeže a v případě, kdy se oprava finančně nevyplatí. AIM v případě totální škody vyplatí pojištěnému plnění ve výši aktuální hodnoty vozidla podle ceníku Eurotax/ IBS sníženou o amortizaci vozidla v maximální hodnotě sjednané pojistné částky, pokud nepřevyšuje aktuální hodnotu ceníku Eurotax/ IBS.

AIM pojišťovna fungovala na našem územní od roku 2008 do roku 2013. V lednu totiž 2013 přichází AIM insurence rozhodnutím maďarského rozhodovacího orgánu o licenci na poskytování pojišťovacích služeb. Protože AIM insurence poskytovala své služby také na Slovensku a v České republice, právě prostřednictvím AIM Czech Republic, není již možné uzavírat nové smlouvy.

Aim Insurance vám nabízí dva základní programy pojištění vozidel. Jsou jimi:

 •  Automatokasko: Automatokasko představuje celkový pojistný program, který se skládá ze základního Kasko pojištění, pojištění výhledových skel, pojištění zavazadel, připojištění náhradního vozidla, rozšířenou službu AIM ASISTANCE PLUS, úrazové pojištění řidiče a osob ve vozidle a AUTOGAP AIM.
 •  Gap: Toto pojištění je do nové hodnoty vozidla a je ve spojení s primárním pojištěním. Může krýt i spoluúčast z primárního pojištění. Platí na území Evropy včetně Turecka. Nevztahuje se však na Bělorusko, Moldávii, Rusko a Ukrajinu

AIM staví své produkty na míru podle finančních představ zákazníka. AIM CZECH REPUBLIC, s.r.o. ve svém pojistném programu AUTOMOTOKASKO nabízí:

 •  základní KASKO pojištění
 •  pojištění výhledových skel
 •  pojištění zavazadel
 •  připojištění náhradního vozidla
 •  úrazové pojištění řidiče a osob ve vozidle
 •  AIM ASISTANCE PLUS
 •  AUTOGAP AIM

Pojistný program GAP nabízí pojištění nové hodnoty vozidla ve spojení s primárním pojištěním. GAP umožňuje krytí i spoluúčast z primárního pojištění. Pojištění se vztahuje na situace odcizení a vandalismu, havárie na živelní události. AUTOGAP AIM má platnost na celém územní Evropy a asijské části Turecka s výjimkou Běloruska, Moldávie, Ruska a Ukrajiny.

Asistenční služby

Partnerem pro asistenční služby je u AIM pojišťovny společnost Mondial. AIM pojišťovna svým pojištěným poskytuje 2 varianty asistenčních služeb. Základní balíček - STANDARD a rozšířenou verzi - PLUS. Pokud si vyberete pojištění vozidla od AIM pojišťovny, můžete se spolehnout na velmi kvalitní a široké asistenční služby, a to jak na území ČR, tak v zahraničí.

Varianta PLUS nabízí navíc například:

 •  zajištění náhradního vozidlo až na 10 dnů
 •  proplacení cesty za opraveným vozem, nebo dovoz opraveného vozu řidiči, který si kvůli příčinám nehody nemůže vůz sám vyzvednout
Spočítat
ceny

Mluví se o nás