Havarijní pojištění - Generali pojišťovna

Generali pojišťovna

Generali pojišťovna je nadnárodní společnost, která byla založena v roce 1920, a dnes je z ní třetí největší pojišťovna na světě. U nás působila i před 2. světovou válkou a v roce 1993 se Generali Pojišťovna vrátila na český trh. Od roku 2008 je součástí Generali PPF Holding, který působí v zemích střední a východní Evropy a jehož součástí je v České republice Generali Pojišťovna a.s. a Česká pojišťovna a.s.

Generali Pojišťovna a.s. je součástí holdingu Generali se sídlem v Nizozemí. Tato pojišťovací skupina vzniká v roce 1831 v Italském Terstu. O rok později otevírá, tehdy ještě jako Assicurizoní Generali, pobočky také ve Vídni, Budapešti a v Praze. Konkrétnější podobu začíná společnost nabírat v roce 1920, kdy po fúzi společností Assicurizoní Generali a Živnobanky, zahajuje svou činnost Moldavia Generali, která o mnoho let později vyroste ve Skupinu Generali, jednu z největších pojišťoven na světě. Generali působí ve více než 60 zemích světa a poskytuje pojišťovací služby více než 65 miliónům lidem na světě.

Generali nabízí 2 varianty havarijního pojištění.

  •  varianta KASKO – je vhodné pro pojištění proti poškození, zničení nebo odcizení vozidla. Pojištění ALLRISK zahrnuje havárii, vandalismus, neoprávněné užívání, živelní události, požár nebo výbuch a odcizení. Pojištění HAVARIJNÍ zahrnuje havárii, vandalismus, neoprávněné užívání, živelní události, požár nebo výbuch. Pojištění SDRUŽENÉ představuje cenově atraktivní balíček zahrnující povinné ručení a pojištění KASKO ve všech možných variantách.
  •  varianta MINIKASKO – je vhodné pro řidiče, kteří hledají pojistnou ochranu pouze před neodvratitelnými riziky. Zejména pro vlastníky starších vozidel, kteří do pojištění nechtějí příliš investovat. Nezbytná je spoluúčast ve výši 5 %, minimálně však 5 000 Kč. MINIKASKO poskytuje pojistnou ochranu proti živelní pohromě, střetu se zvěří a vandalismu. V nabídce je i rozšíření pojištění o riziko odcizení.

Možnosti připojištění

Klienti Generali si mohou sjednat i nadstandardní pojištění a služby:

  •  asistenční služby za příplatek – nadstandardní asistenční služby Generali Top Assistance jsou doplňkem základních asistenčních služeb pro osobní, užitková nebo nákladní vozidla do stáří 11 let při vstupu do pojištění. Roční pojistné je 500 Kč a pro nákladní vozidla 900 Kč.
  •  úrazové pojištění přepravovaných osob
  •  pojištění skel
  •  pojištění zavazadel
  •  pojištění náhradního vozidla
  •  pojištění právní ochrany

Na našem webu momentálně nelze sjednat pojištění od této pojišťovny. Můžete však srovnat pojištění od ostatních pojišťoven!

Mluví se o nás