Havarijní pojištění - Slavia pojišťovna

Slavia pojišťovna

Pojišťovna Slavia dnes navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí.

Klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2010

Slavia pojišťovna získala za uplynulý rok velice hodnotné ocenění. V soutěži Nejlepší pojišťovna 2010, vyhlašované každoročně Hospodářskými novinami, zaujala 3. příčku ve velmi cenné kategorii „Klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2010“. V konkurenci „velkých hráčů“, nadnárodních gigantů na pojistném trhu, je to pro Slavia pojišťovnu, pojišťovnu s téměř 150letou tradicí v Českých zemích, velkým úspěchem.

Slavia pojišťovna v oblasti cestovního pojištění dává důraz na nízkou cenu pojištění. Nejlevnější varianta pro region „Evropa“ je dostupná už od 1Kč/den, tedy za pouhých 365Kč ročně. Zároveň je možné sjednat výhodné rodinné pojištění, které stojí pro maximálně 2 dospělé osoby a dvě děti pouze 710Kč ročně, přičemž toto pojištění mohou pojištěné osoby využívat dohromady i zvlášť. Toto takzvané EUROPOJIŠTĚNÍ je nabízeno ve dvou variantách, v základní TURISTA a nadstandardní PROFESIONÁL.

Klient si může zvolit mezi 3 variantami havarijního pojištění. Havarijní pojištění u pojišťovny Slavia platí na celém území Evropy a Turecka s výjimkou Běloruska, Čečenska, Moldavska, Ruska a Ukrajiny. Spoluúčast je základní od 5 % (minimálně 5 000 Kč) nebo 10 % (10 000 Kč). V případě vandalismu je nutná spoluúčast 20 %, u pojistné události týkající se nestandardní výbavy 10 %. Čelní sklo a úrazové pojištění jsou bez spoluúčasti.

Důležitým faktem je, že havarijní pojištění lze sjednat pouze spolu s povinným ručením od Slavia pojišťovny.

  •  varianta ALL RISK – kryje pojistné události nastalé v důsledku zničení nebo poškození vozidla v případě havárie, živelní pohromy, vandalismu a odcizení celého vozidla nebo jeho částí
  •  varianty částečná havárie – kryjí pouze škody vzniklé v důsledku havárie nebo živelní pohromy

Možnosti připojištění

  •  pojištění čelního skla
  •  úrazové pojištění
  •  pojištění nestandardní výbavy
  •  pojištění asistenčních služeb
Spočítat
ceny

Mluví se o nás