Havarijní pojištění pro vozy Audi

Havarijní pojištění Audi

Dokonalé havarijní pojištění pro dokonalé auto

Audi je krásné auto s vynikajícími jízdními vlastnostmi. S jeho provozem však souvisí i nemalé náklady, jako je například pojištění. Kromě zákonného povinného ručení je u takového vozidla téměř povinností sjednat si odpovídající havarijní pojištění. Díky rychlému porovnání najdete nejvýhodnější havarijní pojištění pro Audi na ePojisteni.cz.

O firmě Audi

Společnost Audi patří k nejstarším výrobcům automobilů vůbec. Byla založena již v roce 1909 Augustem Horchem pod názvem Audi, což je vlastně latinský překlad slova Horch. Se značkou Audi se poprvé Horch proslavil na závodě Alpská jízda, kterého se účastnil poprvé a ihned zvítězil.

Vozidla značky Audi poznáte na první pohled díky jedinečnému elegantnímu designu. Důraz je kladen na dokonalé zpracování všech detailů. Typickým prvkem, díky kterému Audi nelze přehlédnout, je dominantní maska chladiče označována jako Singleframe se čtyřmi kruhy symbolizujícími spojení čtyř významných automobilek v roce 1932 v jednu - Audi. Audi byla první automobilkou, jež začala provádět tzv. crash testy. První test provedla u závodního modelu Auto Union v roce 1932.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás