Havarijní pojištění pro vozy Tatra

Havarijní pojištění pro vozy Tatra

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Tatra?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Tatra, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Tatra

Historie české automobilky Tatra je vskutku bohatá. Založil ji Ignác Šustala, který začal s výrobou bryček a kočárů. O pár let později Tatra vyráběla železniční vagóny a z její dílny vzešel jeden z prvních automobilů - Präsident a nákladních automobilů. Po druhé světové válce byl podnik znárodněn a Tatra mohla vyrábět pouze nákladní automobily. Privatizace společnosti příliš neprospěla na rozdíl od pozdějších změn vlastníků, které z Tatry znovu udělaly ziskovou firmu.

Významnou osobnosti byl zejména Hans Ledwinka, který v Tatře působil mezi léty 1897-1945. Bylo to on, kdo vymyslel dodnes využívanou koncepci bezrámového podvozku s centrální nosnou rourou a kyvnými nápravami (tzv. Tatra-concept).

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás