Havarijní pojištění Tesla

Havarijní pojištění Tesla

Jak uzavřít havarijní pojištění online pro Tesla?

S kalkulačkou havarijní pojištění si můžete nejen porovnat ceny a vybrat nejlevnější nabídku pro Vaše vozidlo Tesla, ale zároveň si můžete havarijní pojištění objednat online. Nemusíte nikam osobně chodit, celý proces Vám zabere pouhé 2 minuty a navíc ušetříte! Zelenou kartu Vám pošleme okamžitě na email a pojištění je platné okamžitě po uhrazení pojistného.

O firmě Tesla

Nepleťte si podnik Tesla Motors s českou společností Tesla, která za socialismu vyráběla televizory, radia i obyčejné žárovky. Tesla Motors je americká společnost, která se zabývá výrobou a vývojem elektromobilů.

Tesla je moderní automobilka, která se zaměřila na výrobu elektromobilů. Její auta patří do třídy luxusní automobilů, a tak si jej nemůže pořídit každý. Společnost byla založena teprve před pár lety - v roce 2003. Na jejím počátku stala Nikola Tesla jako inspirace pro název a pánové Martin Eberhard a Marc Tarpenning, kteří společnosti založili. Prvním elektromobilem, který představili na trhu s auty a ihned s ohromným úspěchem byla Tesla Roadster.

První prototyp Tesla Roadster byl na trh uveden v roce 2006 a první 100 kusů se prodalo během následujících tří týdnů. Masová výroba byla zahájen v roce 2008.

Spočítat
ceny
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás