Hodnocení zákazníků

Na této stránce zveřejňujeme reakce našich zákazníků. Velmi oceníme jakékoli Vaše připomínky k našim službám - ať už pozitivní, či negativní. Rádi své služby zdokonalíme! Své názory pište na adresu nazory@epojisteni.cz .

Vaše služba je blesková, s odpovídající zpětnou vazbou. Jakékoliv další vylepšování by bylo krokem zpět... :-)

Vlastimil Valer

Jedinečná možnost,jak ihned, třeba i večer(nebo v noci) po koupi auta, si v klidu pohodlně z domova během pár minut najít nejvýhodnější pojištění a zároveň uzavřít smlouvu. Líbí se mi aktivita z Vaší strany - telefonáty, maily, vše zařídíte za klienta a ještě průběžně informujete, v jaké fázi se vyřizování nachází. Tím má klient kontrolu, že vše probíhá tak, jak má. Jen tak dál. S pozdravem, Hraničková

Hraničková

Kupoval jsem vozidlo Mercedes E 350 CDI, dva dny před zakoupením vozidla jsem kontaktoval epojištění a byl jsem příjemně překvapen , že příští den jsem měl v mailu zeĺenou kartu a do třech dnů poté original Pp. Děkuji za vynikající službu.

J. Novák

Jednání bylo rychlé, korektní, informace byly podávány vhodnou formou. Bylo mi příjemné, že po uzavření (podepsání) smlouvy jsem byla ihned informována,že jste vše v pořádku obdrželi, po zaplacení pojištění,také ihned platba potvrzena, že vše je OK ( jak mailem,tak SMS).

M. Svobodová

Pojistil jsem si přes Vás auto a ušetřil tímto pojištěním značnou částku. Doporučil jsem Vás jak v práci tak mým známým a 2 spolupracovníci si také přes Vás udělali pojistku. Mějte pěkný den - spokojený zákazník Standa.

Standa

Som spokojný,všetko som vybavil cez mobil a platil som menej jak keby som behol a vybavoval celý deň.

P. Lipták

Děkuji Vám velice. Už dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálním a rychlým přístupem jako u Vás. Pro mě absolutně bez konkurence. (rychlost,ochota,vstřícnost a hlavně vše absolutně jednoduché a z domova) klobouk dolů a děkuji. Určitě Vás budu doporučovat, s pozdravem Hájek Jaroslav

J. Hájek

Zdravím Vás přátelé dobrých služeb slušným motoristům. S radostí akceptuji Váš návrh výše pojistné sumy na mé vozítko a rád bych Vás proto požádal o vypracování smlouvy s počátkem plnění od 12.května tohoto roku 2011. Na důkaz své loajality Vám slibuji, že budu s vozidlem jezdit velice obezřetně, abychom si oboustranně ušetřili případné zklamání se zvýšenými náklady na jeho provoz. S přáním klidného dne Vám vřele a upřímně děkuji, neboť jste mi velice potěšili! Petr Laierman

P. Laierman

Služby rychlé, rozsáhlé, makléřka má dobrý přehled o produktech a službách (ale kvalita uzavřeného pojištění se pozná až v případě, když se řeší konkrétní problém - pojistná událost). Děkuji, Reiterová.

pí. Reiterová

S jednáním paní makléřky jsem byl nadmíru spokojen. Rychlost navázání kontaktu, samotné jednání i vysvětlení možností pov. ručení bylo opravdu skvělé. Toto jsem nezažil ani na přepážkách pojišťoven. Moc děkuji. Linhart Miroslav

M. Linhart

Dobry večer. Děkuji vám za rychlé vyřízení, Jsem velmi mile překvapen. Další svá auta pojistím jen s vámi. S pozdravem Buša.

p. Buša

Velmi spokojena, Vas zastupce byl velmi trpelivy. Dekuji velmi J.Smidkova

J.Smidkova

Byl jsem s informacemi velmi rychle a kvalitně v potřebném rozsahu seznámen bez nesmyslných řečí. Vřele děkuji, a teď jsem na tahu já dovést změnu do zdárného úsporného konce.

M. Oulehla

Auto u Vás pojistím koncem října. Jsem s cenou a vstřícnosí potěšena. s pozdravem M. Šulcová

M. Šulcová

S jednáním i informacemi jsem byla spokojena a brzy Vašich služeb opět využiji.

L. Macková

Vše proběhlo profesionálně a bez zbytečného odkladu. Vyřízeno rychle, stručně a věcně. Díky

R. Spousta

Nabídku jsem získal na internetu zcela náhodně a odeslal vyplněný formulář. Druhý den mne hned kontaktovala makléřka, byla velmi ochotná a vše mi zřetelně vysvětlila včetně postupu pro vypovězení stávajícího pojištění. Moc děkuji za její přístup a jen tak dál v ochotě a klientů bude jistě jen a jen přibývat. Určitě rád doporučím Vaši pojišťovnu svým přátelům. Jan Resler, Liberec

J. Resler

Vynikající a okamžitý telefonní servis. Něco podobného jsem ještě nezažila. Povinné ručení bych si u Vás rád v září zase prodloužila. Jsem s Vašimi službami spokojena a navíc příjemně překvapena slevou 100 Kč za vyplnění tohoto dotazníku.

p. Loutníková

Nemám co dodat, jsem spokojen. Snad jen-je dobře, že funguje více společností s tímto zaměřením a z toho plyne lepší orientace na trhu. S pozdravem Doležal

p. Doležal

Dobrý den, děkuji Vám za Váš e-mail. Máte moc dobrý proklientský servis, doporučím Vás známým. S pozdravem, Roman Kalkus, spokojený klient

R. Kalkus

Rychlé vyřízení s téměř dokonalým přehledem porovnání pojišťoven. I přes získaný 20% bonus u Generali jsem měl platit na rok 2011 více než letos. Ušetřil jsem 4 000 Kč. Skvělé! Tento způsob nabídky by chtělo použít i v ostatních službách - porovnání cen a vybrání nejlepšího a nejlevnějšího partnera.

L. Schneider

Jsem velice spokojena, jak s profesinalitou makléřky, tak i s cenovou nabídkou, která mě mile překvapila. Ráda tuto službu doporučím svým známým.

S. Heřmánková

Zdravím Vás přátelé. Chtěl bych využít této možnosti vyjádření se k Vámi poskytovaným službám a poděkovat za vstřícnost a seriózní jednání. Byl jsem a stále ještě jsem spokojeným klientem Vašeho podpůrného pojišťovacího počinu. Děkuji autorovi této myšlenky za její praktickou realizaci. Přeji klidný den a úspěch!

P. Laierman

Jedna z naprosto nejlepších služeb, s jakou jsem se na internetu setkal a samozřejmě plně využil. Ještě jednou díky.

P. Kočí

Zdravím Vás ! S makléřem a jeho vystupováním jsem byl příjemně překvapen a naprosto spokojen. V poslední době mohu říci, že se málokde setkám s takovou operativností a solidním vystupováním, které má takovou škálu informací a navíc si cením i ohodnocení a komentáře mnou provedených kroků i když již byly vedeny mimo naši předběžnou dohodu. Přeji ať se Vám práce daří a hodně spokojených klientů. S pozdravem Dušan Holubec

D. Holubec

Vaše služba mě příjemně překvapila. Netušila jsem, že by něco podobného bylo možné. Přeji Vám mnoho dalších spokojených klientů.

L. Hrubišová

Váš makléř byl velmi ochotný a poskytl mi vyčerpávající informace, byl jsem velmi spokojen. Určitě Vaše služby doporučím dál. A můžete počítat s tím, že příští měsíc pojistím také auto manželky.

M. Pudil

Jsem velice spokojen a překvapen, s jakou rychlostí a jednoduchostí dokážete poradit a vše bleskurychle zařídit. Okamžitě bych přešel k vaší pojišťovně, ale bohužel musím čekat do výpovědi u České, což mi vaše velmi příjemná makléřka sama zjistila. Musím počkat do března 2011.

P. Fiala

Mluví se o nás