Hypoteční trh

  • Bezplatné porovnání hypotečních produktů.
  • O vybranou hypotéku můžete zažádat jednoduše ONLINE.
  • Osobní schůzka s naším hypotečním specialistou.
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
10 Zákazníků zde nyní srovnává

Najdeme Vám nejvýhodnější hypotéku na míru!

Hypoteční trh v ČR je stále velmi dynamicky. O hypotéky je stále velký zájem a příčinou jsou již několik měsíců příznivé úrokové sazby. Ty se i přes původní odhady odborníků, kteří na počátku letošního roku předvídali jejich nárůst, pohybují stále kolem 3 procent, a dokonce opět lámou rekordy.

Banky se snaží nalákat nové klienty, a proto prodlužují výhodné akční nabídky. Zároveň také ruší poplatky a hypotéky často nabízí za minimální poplatek nebo dokonce zdarma. A to i přes to, že soudy bankovní poplatky označili za oprávněné. Nízké sazby jsou výhodné i pro ty, kteří hypotéku již mají. Pokud jim právě bude končit fixace úrokové sazby, mohou svou stávající hypotéku výhodně refinancovat u jiné banky.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Jaký je hypoteční trh v ČR

Stávající trh nahrává především klientům bank, kteří se snaží ve velkém využít nízkých sazeb. Počty a objemy nově uzavřených i refinancovaných hypoték neustále rostou a slibují překonání všech možných rekordů za posledních několik let. Banky hromadně snižují sazby napříč všemi fixacemi a podle odborníků je současná domácí měnová politika taková, že růst úrokové sazby je v příštích měsících nepravděpodobný.

Mám zájem

(Zajistíme pro Vás na našem webu xHypotéka.cz)

Mluví se o nás